۹۷ داوطلب برای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در تفرش ثبت‌نام کردند

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: ۹۷ داوطلب برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان ثبت نام کردند و همه تلاش برای برگزاری انتخابات حداکثری و سالم مهیا است.

سید«علی آقازاده» عصر روز شنبه در جریان بازدید از محل ثبت نام داوطلبان انتخابات میان‌دوره‌ مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان، افزود: از مجموع متقاضیان ثبت نام شده برای حضور در انتخابات این حوزه، نام‌نویسی  ۸۰ داوطلب قطعی شده و مراحل انجام کار برای سایر داوطلبان در دست انجام است.

وی ادامه داد: تاکنون داوطلبان استقبال مناسبی برای حضور در این دوره از انتخابات داشته‌اند و برای نخستین بار شمار داوطلبان در آستانه سه رقمی شدن در این حوزه انتخابیه قرار دارد.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: ثبت نام از نامزدهای شورای اسلامی شهر و انتخابات میان‌دوره‌ مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان در استان انجام شده و نام‌نویسی داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها نیز از روز دوشنبه هفته جاری در استان آغاز می شود.

آقازاده گفت: هماهنگی مناسبی بین هیات‌های نظارت شورای نگهبان که وظیفه نظارت بر انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان، انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای اسلامی روستا و شهر در استان مرکزی را برعهده دارند وجود دارد.

وی ادامه داد: استان مرکزی آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات با شکوه  را از نظر اجرا، پشتیبانی، نظارت و مسایل امنیتی دارد و امید می‌رود که با هماهنگی هیات‌های اجرایی و نظارت مراحل مختلف  انتخابات پیش رو به بهترین شکل برگزار شود.

استاندار مرکزی اظهار داشت: استقبال در ثبت نام کاندیده‌های شورای‌های اسلامی شهر در این استان مناسب است و میانگین متقاضیان این رقابت سیاسی در استان نسبت به میانگین کشوری بالاتر است.

آقازاده گفت: امید می‌رود که با تمهیدات اندیشیده شده و حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا شاهد برگزاری انتخابات حداکثری در استان بوده و نتیجه انتخابات هرچه باشد برای نظام جهوری اسلامی و مردم مورد احترام، تکریم و ارزشمند است.

انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، فراهان و آشتیان ۲۸ خردادماه امسال همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =