حاشیه‌های دیدار نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران

اهواز - ایرنا - دیدار تیم‌های فوتبال نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران که عصر روز شنبه با برتری ۲ بر صفر نساجی به پایان رسید با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش ایرنا تیم‌های نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران از هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برابر یکدیگر قرار گرفتند.

تیم میزبان(نفت مسجدسلیمان) برای صعود به رده‌های بالایی جدول نیاز مبرم به پیروزی در این بازی داشت در سوی مقابل تیم نساجی نیز با برتری مقابل حریف، می‌توانست روند صعودی خود را همچنان طی کند.

در نیمه نخست بازی، شاگردان ساکت الهامی موقعیت‌های زیادی روی دروازه نفت مسجدسلیمان خلق کردند. 

تیم نفت مسجدسلیمان که دهمین بازی خانگی فصل خود را انجام می‌داد، انگیزه زیادی برای کسب پنجمین پیروزی در لیگ ‌بیستم داشت؛ در آن طرف شاگردان الهامی به دنبال کسب سه امتیاز این دیدار بودند تا با دست پر به مازندران برگردند.

در حالی که بازی‌های لیگ بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود حدود ۵۰۰ هوادار تیم نفت مسجدسلیمان مثل همیشه در حالی که پرچم زردرنگ به دست داشتند از روی تپه‌های پشت ورزشگاه، پشت بام و پنجره خانه‌های اطراف ورزشگاه، نظاره‌گر بازی بودند و تیم خود را تشویق می‌کردند.

برخی از هواداران نفتی از بالای اسکوربورد ورزشگاه شهید بهنام محمدی نظاره‌گر بازی بودند. این در حالی است که اسکوربورد ورزشگاه مسجدسلیمان از ابتدای بازی تا انتها خاموش بود.

به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، بازیکنان و اعضای کادر فنی هر ۲ تیم پیش از شروع بازی به سمت هم نرفتند. همچنین ناظران فدراسیون پزشکی ورزشی پیش از شروع مسابقه از وضعیت سلامت ورزشگاه مطمئن شدند. 

این دیدار بدون حضور خبرنگاران برگزار شد. در دقیقه ۱۸ روی بازیکن نفت خطا اعلام شد که درگیری لفظی بین او و بازیکن حریف به وجود آمد که این موضوع با دخالت داور خاتمه یافت.

برخی از خبرنگاران بومی شهرستان قصد ورود به ورزشگاه را داشتند که از حضورشان جلوگیری شد.

یکی از مربیان تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل اعتراض مکرر به داور بازی، کارت زرد گرفت.

در دقیقه ۵۵ بازی حسین زامهران دروازه نفتی ها را باز کرد همچنین در دقیقه ۸۵ رضا دهقانی دومین گل نساجی را به ثمر رساند.

در دقایق پایانی بازی نفتی ها روی ۲ صحنه اعتقاد به پنالتی داشتند که داور بازی این عقیده را نداشت و این موضوع اعتراض آنها را به دنبال داشت.

در این دیدار مجتبی مقتدایی و نیما انتظاری از نفت مسجدسلیمان و علی داوران از نساجی کارت زرد دریافت کردند. 

سرمربیان ۲ تیم از ابتدا تا انتهای بازی به طور مستقیم با بازیکنان درون زمین در ارتباط بودند. در این دیدار احمد گوهری بعد از چندین جلسه غیبت درون دروازه نفت مسجدسلیمان قرار گرفت.

تیم نفت مسجدسلیمان با احتساب این بازی ۲۰ امتیازی شد و در مکان دوازدهم رده بندی جای گرفت. همچنین تیم نساجی با ۱۶ امتیاز در رده چهاردهم جدول ایستاد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =