۱۴ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۰۹
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 84282782
۰ نفر

برچسب‌ها

ترافیک سنگین در جاده های البرز

کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - کرج - قزوین درمحدوده این استان خبرداد.

سرهنگ رضا گودرزی عصر شنبه  درگفت و گو  با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که  ترافیک درخط شمالی جاده کرج - چالوس از دهانه جنوبی تونل کندوان تا آزادراه تهران - شمال سنگین و در بقیه محور تا میدان امیرکبیر پرحجم و روان است.

وی اضافه کرد: همچنین ترافیک در خط جنوبی آزادراه کرج - قزوین از پل حصارک تا پل فردیس و در ازادراه کرج - تهران از پل فردیس تا پل کلاک سنگین گزارش شده است.

 وی گفت: اکنون در آزادراه تهران - شمال شاهد بارش خفیف و مقطعی برف هستیم .

گودرزی یادآور شد که  با توجه به پایان تعطیلات نوروزی و تغییر رنگ برخی شهرهای کشور و افزایش بار ترافیکی و برگشت مسافران، ضرورت دارد تا مسافران زمان سفر خود را مدیریت کنند.

وی از رانندگان خواست با توجه به شرایط ترافیکی با ماموران پلیس راه همکاری داشته باشند و ماموران پلیس راه برای پیشگیری از حوادث احتمالی و روان سازی ترافیک درجاده های  استان البرز مستقر شده اند.  
استان البرز دارای یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است.  
روزانه به طور متوسط بیش از ۲۰۰ هزار وسیله نقلیه در راه های البرز تردد می کنند که بیش از ۲۰ هزار تردد در جاده کرج - چالوس و بقیه در آزادراه های این استان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =