گل‌محمدی: بلندی چمن مانع گلزنی پرسپولیس شد

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز از روزهایی بود که هرچه زدیم به در بسته خورد و دلیل آن چمن بلند ورزشگاه بود که کیفیت خوبی نداشت و مانع گلزنی ما شد.

یحیی گل‌محمدی عصر شنبه در نشست خبری بعد از بازی با تیم فوتبال پدیده در مشهد اظهار داشت: تاکنون و در ۲ سالی که در مشهد مربی بودم چمنی به این بلندی ندیده بودم. این کار از قبل طراحی شده بود و اظهار تاسف می‌کنم که ناظر بازی که باید می آمد و وضعیت چمن را بررسی می کرد هیچ اقدامی انجام نداد.

وی با بیان اینکه متاسفانه از موقعیتها خوب استفاده نکردیم و در غافلگیری گل خوردیم، افزود: بازی در مجموع زیبا بود و بازی خوبی انجام شد،  نیمه اول یکطرفه بود و موقعیتهای خوبی داشتیم که به گل برسیم و در نیمه دوم سعی کردیم گل خورده را جبران کنیم.

وی ادامه داد: اوت دستی که به نفع حریف گرفته شد و سپس گل را دریافت کردیم درست نبود.

وی در خصوص بازی عیسی آل کثیر بعد از ۶ ماه محرومیت نیز گفت: زحمات او را فراموش نمی‌کنیم، آرام آرام وارد بازی می‌شود و این بازیکن می‌تواند به ما کمک کند که امروز خیلی کم بازی کرد.

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: بعد از تعطیلات لیگ، تیم ها از شرایط مسابقه دور هستند و دور بودن از شرایط مسابقه و نیز وضعیت چمن ورزشگاه باعث شد کیفیت اصلی بازیکنان امروز دیده نشود.

گل محمدی در خصوص وضعیت تیم پدیده هم گفت: این تیم نیاز به آرامش دارد، خاطرات خیلی خوب با این تیم دارم و دوره ای که اینجا مربیگری کردم را فراموش نمی‌کنم که البته با توافق طرفین از این تیم جدا شدم.

وی در خصوص خرید بازیکن برای باشگاههای آسیا هم گفت: در مسابقات آسیایی تیمها با تدارکات و بازیکنان خارجی خیلی خوب حاضر می‌شوند. که یقینان مشکلات اقتصادی باشگاهها و در اختیار نداشتن بازیکنان خارجی، روی کیفیت کار تیم های ایرانی تاثیر منفی خواهد گذاشت ولی پارسال بازیکنان نشان دادند تعصب و غیرت ایرانی بر پول و امکانات غلبه می‌کند هر چند ممکن است همیشه این اتفاق نیفتد.

دیدار تیم های پدیده و پرسپولیس در هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال با نتیجه تساوی یک بر یک در مشهد پایان یافت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =