معاون استاندار: زیرساخت‌ها برای برگزاری انتخابات در لرستان فراهم است

خرم‌آباد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: تمامی زیرساخت ها در استان برای برگزاری ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا آماده شده و فضا برای حضور مردم در انتخاباتی امن و سالم مهیاست.

به گزارش ایرنا، محمود ثمینی روز شنبه درباره ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای روستا نیز افزود: ثبت نام از کاندیداهای ششمین دوره انتخابات روستایی استان از ۱۶ فروردین ماه آغاز و به مدت یک هفته تا ساعت ۱۸ روز ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۰  ادامه خواهد داشت.

ثمینی اظهار داشت: مراحل ثبت نام کاندیداهای شوراهای روستا در استان به همان شیوه شوراهای شهرها و به چهار روش قابل انجام است.

وی تصریح کرد: داوطلبان می‌توانند با استفاده از روش های نصب اپلیکیشن مربوطه روی گوشی همراه خود، نصب بر روی دسکتاپ کامپیوتر شخصی، مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و یا با حضور در بخشداری ها نسبت به بارگذاری مدارک و ثبت نام اقدام کنند.

رییس ستاد انتخابات لرستان تاکید کرد: ششمین دوره انتخابات شوراهای روستاها در یک هزار و ۵۶۹ روستای لرستان برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: نکته حائز اهمیت برای ثبت نام داوطلبان این است که اگر داوطلبی عضو اصلی شورای روستا در دوره های قبل باشد، مشروط براینکه در همان روستا  دوباره قصد نام نویسی جهت شرکت در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی را داشته باشد از شرط مدرک تحصیلی معاف و با بارگذاری سایر مدارک لازم برای ثبت نام از طریق اپلیکیشن و یا ارائه مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام  در دفاتر پیشخوان یا با حضور در بخشداریها ثبت نام می‌شود.

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =