انتخابات تجلی حضور مردم در سرنوشت خودشان است

کرج- ایرنا- رییس انجمن اسلامی معلمان البرز گفت: انتخابات تجلی حضور مردم در سرنوشت خودشان است که از جایگاه والایی در پیشبرد امور و حل مسائل و مشکلات جامعه در ابعاد مختلف برخوردار است.

منوچهر اتابکی عصر شنبه در نشست با فرهنگیان البرز اظهارداشت: از بدو انقلاب تاکنون، روند برگزاری انتخابات، یک روند تکاملی بوده و امروزه شرایط برای برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشارکت همه اقشار و آحاد مردم مهیاست که این مهم، نتیجه اجرای خوب و اقدامات سازنده همه دست اندرکاران انتخابات تلقی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: کشور ایران امروز با تهدیدها و تحریم های زیاد و مشکلات اقتصادی روبروست اما ملت ایران به طور قطع با حضور پروشورشان در پای صندوق های شعب اخذ رای، حماسه حضور دوازده فروردین سال ۵۸ را تکرار خواهند کرد.

وی بیان داشت: مردم وفادار ایران اسلامی با حضور حماسی شان در انتخابات ۱۴۰۰ همچون ادوار گذشته زیباترین تابلوی مشارکت سیاسی را تاریخ انقلاب اسلامی خلق خواهند کرد.

اتابکی ادامه داد: مسوولان امر باید از هم اکنون بستر مشارکت حداکثری مردم را در صندوق های اخذ رای بیش از پیش فراهم کنند.

وی همدلی و وحدت و انسجام را نیاز ضروری شرایط کنونی به ویژه در آستانه برگزاری همایش سیاسی انتخابات ۱۴۰۰ در کشور برشمرد و یادآورشد: فرهنگیان در روشنگری انتخابات و مشارکت مردم در این همایش ملی نقش مهمی برعهده دارند.

رییس انجمن اسلامی معلمان البرز تصریح کرد: هر اندازه که مشارکت مردم در انتخابات پرشور باشد، نظام اسلامی و منتخب ملت پشتوانه ای اقتدارآفرین برای پیشبرد امور خواهند داشت.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات خرداد ماه ۱۴۰۰،یادآور شد: هر چه زمینه های حضور و مشارکت مردم در این انتخابات فراهم شود بنیان جمهوریت نظام و جایگاهی که در سال ۱۳۵۸ توسط رای مردم بنا نهاده شد، مستحکم تر می شود.

رییس انجمن اسلامی معلمان البرز عنوان کرد: مشارکت مردم بالای مردم در انتخابات موجب می شود که نظام اسلامی و منتخب ملت پشتوانه ای اقتدارآفرینی برای پیشبرد امور داشته باشد.

وی توسعه‌ ایران اسلامی را در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰ دانست و افزود: شرکت در انتخابات یک وظیفه ملی است که باید در این اقدام سرنوشت‌ساز مشارکت کنیم.

اتابکی تاکید کرد: شرکت در انتخابات را باید بر خود واجب و لازم بدانیم ‌بلکه باید نسبت به ترغیب سایر افراد هم برای مشارکت حداکثری دراین انتخابات سرنوشت ساز اقدام کنیم.

استان البرز ۵۰ هزار فرهنگی شاعل و باز نشسته دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =