۱۴ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۵۰
کد خبرنگار: 952
کد خبر: 84282745
۰ نفر

برچسب‌ها

۳ سردخانه غیرمجاز زیرزمینی در کهریزک کشف شد

شهرری - ایرنا - بخشدار کهریزک از توابع شهرستان ری از کشف سه سردخانه غیرمجاز زیر زمینی و ۶ تن انواع فرآورده خام دامی غیرمجاز در این بخش خبر داد.

امین بابایی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: متخلفان با ایجاد سه مرکز پاکنندگی و فرآوری انواع آلایش دامی اقدام به نگهداری غیرمجاز و توزیع می کردند که امروز تمامی این واحدها جمع آوری و تعطیل شدند.

وی با بیان اینکه این مراکز غیرمجاز پاکنندگی و نگهداری فرآورده های دامی در روستاهای گلحصار و عظیم آباد کشف شد، خاطرنشان کرد: ۶ تن انواع کله، پاچه، جگر، سیراب و شیردان در این سردخانه‌ها کشف شد.

بابایی اضافه کرد: این سردخانه ها بدون مجوز و غیرمجاز امروز (شنبه) در گشت مشترک اداره بازرسی فرمانداری شهرستان ری، بازرسی بخشداری کهریزک، کارشناسان و بازرسان اداره دامپزشکی شهرستان ری و عوامل کلانتری ۱۷۲ عبدالعظیم(ع) کشف و ضبط شد.

بابایی با اشاره به اینکه سردخانه ها و مراکز پاکنندگی با دستور دستگاه قضایی بخش کهریزک پلمب شده است، اظهار داشت: صاحبان این مراکز نیز برای اجرای روند قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی با تاکید براینکه حفظ سلامت عمومی جامعه جزو خط قرمزهای بخشداری و تمامی دستگاه های اجرایی کهریزک است، افزود: متخلفان باید بدانند که دستگاه های اجرایی بخش کهریزک بدون هیچگونه اغماضی با آنان برخورد می کنند.

بابایی در پایان از مردم درخواست کرد با مشاهده هرگونه اقدام غیرمجاز در حوزه بهداشت عمومی از جمله نگهداری و قطعه بندی گوشت سفید و قرمز مراتب را به عوامل بخشداری کهریزک گزارش دهند.

بخش کهریزک از توابع شهرستان ری، از شمال به بهشت زهرا (س)، از غرب به اتوبان تهران قم، از شرق به باقر شهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله ۱۳ کیلومتری شهرستان ری واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =