امام جمعه مشگین‌شهر: انتخابات عامل استحکام انقلاب است

اردبیل - ایرنا - امام جمعه مشگین‌شهر گفت: انتخابات عامل استحکام انقلاب و انسجام ملی است.

به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام رضا باوقار روز شنبه در جلسه توجیهی اعضای هیات نظارت بر انتخابات اظهارکرد: انتخابات نوعی نظرسنجی و رفراندوم است که همواره در جمهوری اسلامی ایران با سلامت کامل برگزار می‌شود.

وی با تشریح شاخصه‌های انتخابات در جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: حضور حداکثری مردم ، آرامش ، امنیت ، سلامت ، امانت‌داری ، قانون‌گرایی ، رقابتی بودن ، تعدد نامزدهای انتخاباتی ، فراگیری و اخلاق مداری از جمله ویژگی‌های برگزاری انتخابات در کشور ایران می‌باشد.

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی و رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات استان اردبیل نیز در این جلسه گفت: انتخابات بهار سیاست است و بهترین فرصت برای افزایش ضریب تحمل جامعه می‌باشد.

محمود عباس‌زاده با اشاره به گسترش روزافزون فضای مجازی و تاثیر این فضا در معادلات سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی خواستار ساماندهی فضای مجازی در مناطق مختلف استان شد.

او افزود: در بررسی صلاحیت داوطلبان ملاک قانون است و از هرگونه اعمال نظر شخصی و جناحی بشدت پرهیز خواهد شد.

رئیس دادگستری شهرستان مشگین‌شهر هم با اشاره به مضرات برخی از کانال‌های خبری گفت: تمامی کانال‌های تلگرامی با اکانت‌های جعلی تعطیل می‌شوند.

امیرنوعی از راه‌اندازی شعبه ویژه رسیدگی به جرایم انتخاباتی خبر داد و اضافه کرد: شاکله و اساس کار دادگستری پیشگیری از جرم است و تا حد امکان از قضایی شدن برخی موضوعات پرهیز می‌شود.

.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =