تیم خانه بسکتبال کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های کشوری دوم شد 

یاسوج- ایرنا- رییس هیأت بسکتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: تیم خانه بسکتبال مردان رده سنی بزرگسالان این استان در رقابت های کشوری چهارجانبه فارس موفق به کسب عنوان دوم شد.  

حشمت الله اقبال پناه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تیم به نمایندگی از کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های کشوری بسکتبال مردان رده سنی بزرگسالان چهارجانبه فارس شرکت کرد. 

وی افزود: رقابت های کشوری بسکتبال مردان رده سنی بزرگسالان چهارجانبه فارس با حضور تیم های مهران شیراز و خانه بسکتبال فارس، نیریز و کهگیلویه و بویراحمد به مدت سه روز در شهر شیراز مرکز استان فارس برگزار شد. 

رییس هیأت بسکتبال کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: پس از انجام ۶ بازی تیم مهران شیراز اول شد، تیم خانه بسکتبال کهگیلویه و بویراحمد عنوان دوم را کسب کرد، تیم خانه بسکتبال فارس به مقام سوم دست یافت و تیم خانه بسکتبال نیریز نیز رتبه چهارم را به دست آورد. 

اقبال پناه عنوان کرد: کسب عنوان دوم این رقابت ها از سوی تیم خانه بسکتبال مردان رده سنی بزرگسالان کهگیلویه و بویراحمد در حالی است که بازیکنان آن حدود یک سال به دلیل شرایط کرونایی و کمبود امکانات نتوانسته بودند به نحو مطلوب برنامه های تمرینی و آماده سازی را انجام دهند. 

وی ابراز داشت: تیم خانه بسکتبال مردان رده سنی بزرگسالان کهگیلویه و بویراحمد خود را برای حضور در رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور آماده می کند. 

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف افزون بر ۵۰ هزار نفر است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =