برنامه یکساله حوزه علمیه استان قزوین تدوین شد

قزوین – ایرنا – مدیر حوزه های علمیه استان قزوین گفت: برنامه یکساله حوزه علمیه این استان برای سال ۱۴۰۰ تدوین شده و امیدواریم بتوانیم تمامی این برنامه های را عملیاتی کنیم.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدتقی سبحانی نیا روز شنبه در دیدار جمعی از مدیران حوزه علمیه استان قزوین با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین اظهار داشت: حوزه علمیه استان قزوین برای امسال یک برنامه ریزی جامع و کاملی را انجام داده که امیدواریم این برنامه به نحو احسن عملیاتی شود.
وی افزود: اهداف و برنامه حوزه علمیه استان قزوین برای آینده بسیار گسترده و کامل است و مسوولان و دست اندرکاران حوزه علمیه را امیدوار کرده است.
این مسوول گفت: برنامه پنج ساله حوزه علمیه استان قزوین هم از سوی مرکز تایید شده و امیدواریم پس از تایید شورای حوزه علمیه استان بتوانیم این برنامه را عملیاتی کنیم.
سبحانی نیا اضافه کرد: حوزه علمیه استان قزوین در سال گذشته سال پرکاری را گذرانده و بسیاری از فعالیت های مختلف فرهنگی، تبلیغی، جهادی و غیره در استان قزوین انجام شده است.
وی اظهار داشت: این نهاد در سال گذشته فعالیت های زیادی را هم در زمینه مقابله با کرونا و خدمت رسانی به آسیب دیدگان این موضوع انجام داده که زحمات طلاب در این زمینه قابل تقدیر و تشکر است.
مدیر حوزه های علمیه استان قزوین گفت: امیدواریم با حمیات های نماینده ولی فقیه در استان قزوین بتوانیم در سال ۱۴۰۰ هم اقدامات اجتماعی و فرهنگی زیادی را در سطح جامعه قزوین انجام دهیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =