چینی: استقلال با مجیدی در مسیر درستی قرار دارد

ایرنا- تهران - مربی اسبق استقلال با اشاره به وضعیت آبی‌پوشان پایتخت گفت: شرایط این روزهای تیم خوب است و فکر می‌کنم «فرهاد مجیدی» و استقلال در مسیر درستی قرار دارند.

«علی چینی» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، تصریح کرد: استقلال پس از تغییراتی که در کادر فنی داشت شرایط خوبی پیدا کرده و تصور من این است که آبی‌پوشان تهرانی موفق خواهند شد.

وی ادامه داد: البته برای رسیدن به این موفقیت باید یک نکته مهم را مد نظر قرار داد و آن حمایت تمام و کمال هواداران از بازیکنان و کادر فنی است و نباید با از دست دادن یک یا چند امتیاز پشت آن‌ها را خالی کرد.

چینی گفت: به نظر من روند حرکتی استقلال خوب است، سبک بازی آن‌ها بهتر شده و در کل شرایط خوبی دارند.

مربی چوکا تالش در مورد تیم خود نیز گفت: زمانی که به کادر فنی تیم اضافه شدیم، نفرات بسته شده بودند اما همین بازیکنانی که در اختیار داشتیم با تمام توان به میدان رفتند و بیش از حد و توان خود مایه گذاشتند، ۵ خروجی داشتیم و همین تعداد بازیکن را نیز به تیم اضافه کردیم. امیدوارم در ادامه لیگ بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای مردم خوب و ورزش دوست تالش باشیم.

وی تصریح کرد: از ۳ فروردین ماه اردوی شبانه‌روزی را سپری کردیم و روزانه ۲ جلسه تمرین داشتیم، ۲ دیدار دوستانه نیز با سپیدرود برگزار کردیم و در ادامه لیگ، تیم متفاوتی را راهی زمین می‌کنیم.

چینی افزود: ۱۸ فروردین، میهمان تیم ملوان هستیم و باید رو در روی این تیم خوب به میدان برویم. خوشبختانه هواداران چوکا به خوبی از تیم خود حمایت می‌کنند و امیدوارم در ادامه بتوانیم این حمایت را به خوبی پاسخ دهیم.

تیم چوکا هم اکنون با ۱۹ امتیاز در رده پانزدهم جدول است و ملوان نیز با ۲۵ امتیاز در رده نهم جای دارد. ۲ تیم در هفته نوزدهم لیگ دسته یک از ساعت ۱۶:۳۰ روز چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه به مصاف هم می‌روند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =