فعالیت آموزشی در مناطق آبی و زرد کهگیلویه و بویراحمد حضوری است 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: فعالیت‌ آموزشی برای دانش آموزان پایه ‌های اول و دوم ابتدایی این استان با کلاس های درس دارای ۱۰ نفر جمعیت در مناطق کرونایی آبی و زرد استان همراه با رعایت نکات بهداشتی به صورت حضوری است.  

هادی زارع پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تمامی مدارس کهگیلویه و بویراحمد در هر سه مقطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم از امروز فعالیت آموزشی خود را در فضای مجازی و سامانه ملی شاد آغاز کردند. 

وی افزود: دانش آموزان هنرستانی کهگیلویه و بویراحمد می توانند برای درس‌ های عملی با رعایت مسائل بهداشتی در کلاس ‌ها حضور یابند. 

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مدارس زیر ۵۰ نفر دانش آموز این استان نیز با رعایت نکات بهداشتی می‌ توانند به طور حضوری آموزش‌ های خود را ارائه دهند. 

زارع پور عنوان کرد: حضور دانش آموزان هر سه مقطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم کهگیلویه و بویراحمد در کلاس‌ های درس اجباری نیست و می ‌توانند اختیاری در این کلاس‌ ها شرکت کنند. 

وی ابراز داشت: دانش آموزان هر کدام از شهرستان ها و مناطق کهگیلویه و بویراحمد که به بسته‌ های آموزشی نیاز داشته باشند همچون گذشته برای آنان ارسال می ‌شود. 

تعداد دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم ۱۶۶ هزار و ۸۹۵ نفر است که ۵۲ درصد آنها پسر، ۴۸ درصد دختر، ۶۶ درصد ساکن شهرها و ۳۴ درصد نیز ساکن روستاها هستند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =