انتخابات نماد تجلی اراده مردم در تعیین سرنوشت است

خمین – ایرنا – فرماندار خمین گفت: انتخابات نماد تجلی اراده مردم در تعیین سرنوشت خود و کشور است و مشارکت بالا و هدفمند مردم پشتوانه‌ای قوی برای پیشبرد راهبردهای نظام اسلامی محسوب می‌شود.

«احمد طهرانی» شامگاه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات  نمونه بارزی از حماسه‌سازی ملت پر افتخار ایران در ۴۲ سال عمر با برکت جمهوری اسلامی است.
وی بیان کرد: زادگاه امام راحل برای برگزاری انتخابات پرشور و همراه با نشاط در خرداد ماه سال جاری آماده است و همه تلاش برای حراست از آرای مردم، تحقق مشارکت حداکثری همراه با امنیت و اضمین سلامت در انتخابات در خمین به کار گرفته می‌شود.
فرماندار خمین گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات نقش بسزایی در تثبیت جایگاه و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی دارد و در این راستا مجموعه شهرستان تلاش خواهند کرد تا انتخابات خرداد ماه ۱۴۰۰ پرشور و همراه با نشاط سیاسی برگزار شود.
طهرانی با بیان اینکه موج چهارم بیماری کرونا شیوع یافته است،خاطرنشان کرد:  مهمترین اولویت در برگزاری انتخابات، تمهیداتی است که  برای حفظ سلامت رای دهندگان پیش‌بینی می‌شود.
وی افزود: ۷۰ نفر در حوزه های انتخابیه خمین و قورچی باشی برای انتخابات ششمین دوره شورای شهر ثبت نام کردند و بررسی صلاحیت این افراد در هیات اجرایی انتخابات شهرستان خمین در حال انجام است.
فرماندار خمین با بیان اینکه  بستر برگزاری انتخابات سالم و پرشور در این شهرستان فراهم است، ادامه داد: ۲ انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا در ۲۸خرداد ماه سال جاری در این شهرستان می‌شود که با همدلی و انسجام مردم ولایی زدگاه امام راحل مانند گذشته مشارکت مطلوبی در این انتخابات محقق خواهد شد.
انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و همچنین ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =