۱۴ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۳۹
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 84282487
۰ نفر

برچسب‌ها

قطعه اول راه خلخال - منجیل به مناقصه رفت

اردبیل _ ایرنا _ مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: قطعه یک پروژه احداث راه اصلی خلخال - منجیل به طول ۱۷.۵ کیلومتر با برآورد اولیه هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال به مناقصه گذاشته شد.

به گزارش ایرنا ، محبوب حیدری روز شنبه در بازدید از عملیات اجرایی پروژه احداث راه اصلی خلخال - منجیل اظهارکرد: قطعه یک پروژه احداث این راه اصلی حدفاصل روستای درو تا قشلاق دیز به طول  ۱۷.۵ کیلومتر با برآورد اولیه هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال به مناقصه گذاشته شد و عملیات اجرایی این قطعه بزودی آغاز می‌شود.

او گفت: احداث راه خلخال - منجیل ، شهرستان خلخال را از بن‌بست گردشگری و اقتصادی خارج می‌کند و مسافران برای حضور در استان این مسیر را به عنوان امن‌ترین و بهترین مسیر انتخاب خواهند کرد که در این شرایط برای اقتصاد شهرستان خلخال بویژه بخش شاهرود این شهرستان که بخش عمده راه از این منطقه گذر می‌کند، نقش مهمی خواهد داشت.

وی با اشاره به پیشرفت خوب پروژه و افزایش جبهه‌های کاری در مسیر پروژه خلخال ـ کلور ـ درام به منجیل افزود: با تکمیل این پروژه، مسیر ارتباطی استان اردبیل به استان‌های گیلان و زنجان زمینه استفاده از یک راه مطمئن، خوب و ایمن فراهم خواهد شد.

حیدری بیان کرد: یک هزار میلیارد ریال اعتبار از محل فاینانس منابع بانکی برای تسریع در روند پیشرفت این پروژه اختصاص یافته است.

وی افزود: اواخر سال گذشته نیز ۱۲۰ میلیارد ریال از محل جهش تولید به این پروژه تزریق شده و در راستای تامین اعتبار تلاش رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ، همکاری نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی و پیگیری اجرایی مدیرکل راه و شهرسازی استان برای افزایش اعتبارات این پروژه مهم راه‌سازی در جنوب استان اردبیل همچنان ادامه دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از افزایش امکانات راه‌سازی در مسیر قطعات در حال ساخت این راه خبرداد و گفت: شرکت جهاد نصر زنجان و پیمانکار مجری قطعات ۳ و ۴ این پروژه با توجه به حساسیت پروژه ، ۴۱دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین را در این مسیر بکار گرفته و پیشرفت پروژه در شرایط فعلی قابل قبول ارزیابی می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =