طرح‌های تامین آب آشامیدنی روستاهای سه شهرستان فارس به بهره برداری رسید

شیراز - ایرنا- طرح‌های تامین آب آشامیدنی روستایی در شهرستان‌های کوار ، استهبان و خرامه استان فارس، شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ به بهره برداری رسیدند.

نعمت الله حسینی مدیر امور آبفای شهرستان کوار در آیین بهره برداری از این طرح اظهار داشت : طرح آبرسانی به روستاهای بخش مرکزی این شهرستان با صرف اعتباری بالغ  بر ۴۰ میلیارد ریال بهره برداری شد.

وی اظهار داشت: این طرح شامل  حفر، تجهیز و برق رسانی به یک حلقه چاه آب شرب به عمق ۴۰۰ متر است و جمعیتی بالغ بر ۲ هزار و ۸۰۰ خانوار یا ۱۲ هزار نفر را در روستاهای ارباب سفلی، نوروزان، فرود، زیجرد و دشتک، تحت پوشش خدمات آبرسانی قرار می دهد.

تجهیز مجدد چاه آبرسانی مجموعه حضرت قمر بنی هاشم (ع) شهرستان خرامه 

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان فارس اعلام کرد:‌چاه آبرسانی مجموعه حضرت قمر بنی هاشم (ع) شهرستان نجهیز مجدد شد و طی آن  الکتروپمپ و تأسیسات سر چاهی چاه آبرسانی این مجموعه  تعویض و مشکل کوتاه مدت آبرسانی به مشترکین آب شرب۱۰ روستا برطرف شد.

 با بهره برداری مجدد از این چاه ، مشترکین آب شرب  ۱۰ روستای شهرستان خرامه شامل ۲۵۰۰ خانوار، از مزایای آبرسانی آن بهره مند شدند.

تعویض الکترو پمپ و تأسیسات سرچاهی چاه آبرسانی روستای گرده شهرستان استهبان

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان فارس همچنین اعلام کرد:‌با تعویض الکتروپمپ و تأسیسات سر چاهی چاه آبرسانی روستای گرده  شهرستان استهبان،  این چاه مجددا در مدار بهره برداری قرار گرفت.

الکتروپمپ و تاسیسات سر چاهی چاه آبرسانی روستای گرده این شهرستان  که دچار سوختگی پمپ و تأسیسات درون چاهی نیز فرسوده شده بود ، تعویض و بازسازی شد و این منبع آب مجددا در مدار بهره برداری قرار گرفت. با بهره برداری مجدد از این چاه ، مشترکین آب شرب روستای گرده از مزایای آبرسانی آن بهره مند شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =