نماز جمعه در شهرهای قرمز و نارنجی کهگیلویه و بویراحمد برگزار نمی‌شود

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی ‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام ‌جمعه شهر یاسوج، گفت: آیین سیاسی، عبادی نماز جمعه در شهرهای قرمز و نارنجی استان برگزار نمی شود.

به گزارش ایرنا، حجت ‌الاسلام سید نصیر حسینی در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: همچنین در شهرستان های با وضعیت زرد و خطرناک همچون بهمئی و چرام نیز محدودیت های لازم در این خصوص اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تمامی تجمعات در مساجد تا اطلاع ثانوی ممنوع است، افزود: از همه علما و روحانیون استان تقاضا دارم از تجمعات دوری کنند.

نماینده ولی ‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام ‌جمعه شهر یاسوج تصریح کرد: همچنین از تمامی مردم، ریش سفیدان و متنفذان خواستارم در تجمعات حضور نیابند و مانع از برپایی هرگونه تجمع در استان شوند.

حجت ‌الاسلام حسینی بیان کرد: شرایط استان از لحاظ شیوع ویروس کرونا، بسیار سخت و خطرناک شده است و تجمعات بستر ساز شیوع گسترده این بیماری مهلک در استان است.

وی ادامه داد: طرح شهید سلیمانی در استان برای مقابله با ویروس کرونا باید تقویت شود زیرا این طرح می تواند کمک شایانی به کنترل و مدیریت این ویروس کند.

نماینده ولی ‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام ‌جمعه شهر یاسوج مرکز استان ابراز داشت: هماهنگی های لازم با دادستانی استان صورت گرفته و نیروی انتظامی استان مجوز دارد بدون تعارف به برگزار کنندگان مراسمات و تجمعات تذکر بدهد و آن ها را متفرق کند.

حجت ‌الاسلام حسینی عنوان کرد: انتخابات در پیش روی استان قرار دارد و باید تلاش شود انتخاباتی در تراز و شایسته استان با حضور حداکثری مردم برگزار شود.

وی عنوان کرد: دشمن در تلاش است انتخابات ایران را کم رنگ جلوه دهد و حضور مردم در انتخابات به معنای پشتیبانی از نظام خواهد بود.


 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =