عیدی چهار میلیارد تومانی حامیان به ایتام  البرزی

کرج - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره ) البرز اعلام کرد: حامیان البرزی در سال جدید چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به ایتام و فرزندان محسنین به عنوان عیدی پرداخت کردند.

 محمد محمدی فرد روز شنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : اکنون ۳۵ هزار حامی حمایت یک هزارو ۵۰۰  یتیم و سه هزارو ۲۰۰  فرزند محسنین را بر عهده‌دارند که درنوروز امسال به چهار هزارو ۷۰۰  فرزند معنوی خود عیدی دادند.

وی اضافه کرد:  عیدی حامیان در قالب واریز مستقیم به‌حساب فرزندان و یا اهدای کالا بوده و  با توجه به مبلغ واریزی حامیان، به‌طور میانگین مبلغ یک میلیون تومان از طریق کارت‌های عضو شتاب به‌طور مستقیم به‌حساب هر فرزند معنوی واریزشده است.

مدیرکل کمیته امداد البرز موفقیت این نهاد در اجرای برنامه‌های محرومیت‌زدایی را درگرو مشارکت و همکاری بیش‌ازپیش خیران دانست و یادآور شد: مردم البرز در صورت تمایل می‌توانند در طول سال با حضور در واحد طرح اکرام و محسنین مستقر در اداره کل کمیته امداد البرز و دفاتر امداد امام (ره) شهرهای البرز و همچنین تماس با شماره تلفن ۳۲۸۰۱۰۷۱ فرزندان معنوی خود را انتخاب و در این طرح خداپسندانه شرکت کنند.

اکنون بیش از ۲۷ هزارخانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره ) البرز هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =