۱۴ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۹:۵۱
کد خبرنگار: 3181
کد خبر: 84282006
۱۲ نفر

برچسب‌ها

رقابت ۶ سریال برتر سال ۹۹ در مرحله نهایی سریالیست

تهران - ایرنا - رقابت ۳۰ سریال تلویزیون در برنامه «سریالیست» با انتخاب ۶ سریال محبوب مردم، به مرحله نهایی رسید.

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی صداوسیما، پس از ۱۳ روز رقابت سریال های سال ۹۹ در برنامه سریالیست، ترکیب سریال های برتر سال که با رای مستقیم مردم به مرحله نهایی راه یافتند، مشخص شد. 

 بچه مهندس، از سرنوشت،‌ پایتخت ۶، نون خ ۲، خانه امن و  زیرخاکی سریال‌هایی هستند که به مرحله نهایی رسیدند. 

در برنامه سریالیست، تمام سریال های پخش شده سال ۹۹ از شبکه‌های یک، دو، سه و پنج، بر اساس میزان مخاطب نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صداو سیما در ۶ گروه ۵ تیمی قرعه کشی شدند. در هر گروه بازیگران و دست اندرکاران سریال ها به طور مساوی طی دو شب از آنتن شبکه یک و فضای مجازی امکان تبلیغ و یادآوری جذابیت های سریال خود را داشتند. این برنامه با همکاری مشترک شبکه یک سیما و اپلیکیشن (نرم افزار)‌ تلوبیون طراحی شد و مردم علاوه بر پیامک، برای اولین بار از طریق تلوبیون امکان شرکت در نظر سنجی درباره برنامه‌ها را یافتند. مرحله نهایی از جمعه شب با اعلام اسامی ۶ سریال برتر آغاز شده و از یکشنبه ۱۵ فروردین، سازندگان هر شش سریال با حضور مجدد در برنامه سریالیست، فرصت دارند برای سریالشان تبلیغ کنند تا برترین سریال سال ۹۹ تلویزیون با رای مردم انتخاب شود.

برنامه سریالیست به تهیه کنندگی مجتبی فرجی و محمد باریکانی کاری از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک سیما است که در ایام نوروز از شبکه یک روی آنتن رفته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha