۱۴ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۳۱
کد خبرنگار: 1370
کد خبر: 84281955
۰ نفر

برچسب‌ها

کشته شدن موتور سوار در نایین و چند خبر کوتاه از اصفهان
عکس آرشیوی است

اصفهان- ایرنا - مرگ یک موتور سوار در سانحه رانندگی در نایین ، کشف بیش از ۲۰۴ کیلوگرم مواد مخدر در مبارکه و مصدوم شدن ۹ تن در شاهین شهر در پی انفجار گاز پیک نیک خبرهای کوتاه انتظامی امروز از استان اصفهان است.

مرگ موتور سوار در نایین 

برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با خودرو در راه روستایی سلطان نصیر نایین یک کشته ویک مجروح برجای گذاشت.

رضا عباسی رییس اورژانس نایین به ایرنا گفت: برخورد یک دستگاه خودرو با موتور سیکلت در جاده روستای سلطان نصیر به نایین به اورژانس اعلام و در پی آن واحد امدادی به محل حادثه اعزام شد. 
وی افزود : ماموران اورژانس پس از حضور در محل حادثه متوجه شدند در این سانحه رانندگی ۲ موتور سیکلت سوار در محل حادثه مجروح شده اند که یکی از مجروحان در بیمارستان فوت کرد.

عباسی گفت : علت این حادثه در دست بررسی است.

 کشف بیش از ۲۰۴ کیلوگرم مواد مخدر در مبارکه 

 جانشین انتظامی استان اصفهان از کشف ۲۰۴ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در بازرسی از یک کامیون کشنده در "مبارکه" که در کابین راننده جاساز شده بود، خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا هاشمی فر بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مبارکه با همکاری اطلاعاتی ماموران اداره اطلاعات این شهرستان از حمل محموله ای افیونی در محور "بروجن-مبارکه" مطلع و وارد عمل شدند.

وی افزود: در این رابطه یک کامیون کشنده شناسایی و متوقف شد که در بازرسی از آن ۲۰۴ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک که درکابین راننده جاساز شده بود، کشف شد.

جانشین انتظامی استان اصفهان ادامه داد: در این رابطه ۳ سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

انفجار گاز پیک نیک و مصدوم شدن ۹ نفر در شاهین شهر

 فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از انفجار کپسول گاز پیک نیک در یک منزل مسکونی و سوختگی ۹ نفر خبر داد.

سرهنگ علی صادقی اظهار داشت: در پی اعلام یک مورد انفجار گاز پیک نیک در خیابان استاد "شهریار" شهرستان "شاهین شهر" ماموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه ۹ نفر در پی انفجار گاز پیک نیک دچار سوختگی شده بودند  که برای اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان "شاهین شهر" ادامه داد: در بررسی های اولیه مشخص شد این افراد با پیک نیک در حال پخت غذا بوده اند که ناگهان منفجر می شود ولی علت کارشناسانه آن در دست بررسی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =