۱۴ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۳۹
کد خبرنگار: 2091
کد خبر: 84281940
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰۰۰ تبلت بین دانش‌آموزان استان سمنان توزیع شد

سمنان- ایرنا- جانشین قرارگاه جهادسازندگی و محرومیت زدایی استان سمنان گفت: بیش از یکهزار دستگاه تبلت سال ۹۹ در بین دانش‌آموزان نیازمند استان در مناطق کم‌برخوردار، محروم و روستایی استان، به منظور دسترسی آنان به آموزش در بستر فضای مجازی، توزیع شد.

مهدی کاشفی روز شنبه به رسانه ها اظهار داشت: ارزش این تعداد تبلت بیش از ۴۰ میلیارد ریال بود که به وسیله سپاه، بسیج سازندگی، بسیج اصناف، بسیج ادارات و دیگر اقشار  بسیج، خیران و دستگاه های اجرایی مرتبط  تامین و اهدا شد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط  کشور  در زمینه شیوع ویروس کرونا، آموزش مجازی و ضرورتِ داشتن تبلت برخی دانش‌آموزان را با مشکل مواجه کرده است  و هدف قرارگاه محرومیت زدایی از تهیه و توزیه این تبلت ها حل این مشکل برای دانش آموزان نیازمند بود.

وی بیان کرد: محرومیت زدایی از اولویت‌های اصلی امروز سپاه و قرارگاه جهادسازندگی کشور است و چشم انداز عالی بسیج  تشکیل جبهه‌های خدمت رسانی، توجه به نیازمندان و محرومان و تربیت نیروهای انقلابی در عرصه های مختلف است.

کاشفی با بیان اینکه محرومیت‌ زدایی با استفاده از به کارگیری همه ظرفیت ها و اجرای گفتمان انقلاب اسلامی است، گفت: مدیریت جهادی، انعطاف پذیری و حضور انقلابی در عرصه های مختلف رمز پیروزی نیروی مقاومت بسیج است.
جانشین قرارگاه محرومیت زدایی استان سمنان گفت: برگزاری رزمایش کمک مومنانه که از ایده به یک جریان تبدیل شده است، نمونه‌ای از استفاده از ظرفیت‌ها برای کمک به نیازمندان است.

رزمایش همدلی و رفتار مومنانه(مواسات) در کشور به دستور رهبر معظم انقلاب از نیمه شعبان همزمان با میلاد امام زمان(عج) کلید خورد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =