دادستانی کرمانشاه به عملکرد دستگاه‌ها در تحقق شعار سال نظارت می‌کند

کرمانشاه - ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ با عنوان سال "تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" از سوی مقام معظم رهبری، گفت: دستگاه قضایی استان هم نسبت به عملکرد دستگاه‌های اجرایی در راستای تحقق شعار سال نظارت خواهد داشت و در صورت مشاهده کوتاهی برخورد می‌کند.

«شهرام کرمی» روز شنبه به ایرنا افزود: با نگاهی به نامگذاری سال‌های اخیر توسط مقام معظم رهبری می بینیم بحث قدرتمند شدن اقتصاد کشور همواره یکی از دغدغه‌ها و مورد تاکید جدی ایشان بوده است. 

وی تصریح کرد: قدرتمند شدن اقتصاد ایران و قطع وابستگی ها مستلزم افزایش تولیدات داخلی است که باتوجه اینکه کشورمان یکی از غنی ترین کشورهای دنیاست، این ظرفیت را داریم که به این هدف دست پیدا کنیم.

دادستان کرمانشاه اضافه کرد: در کنار ظرفیت ها و منابع خدادادی زیاد در کشور، کارآفرینان توانمندی هم داریم که باید آنها را جدی بگیریم و با پشتیبانی و رفع موانع بتوانیم زمینه سرمایه گذاری ها را برایشان فراهم کنیم. 

وی در ادامه به تاکیدات اخیر رئیس قوه قضائیه مبنی بر حمایت از شعار سال ۱۴۰۰ اشاره کرد و گفت: همانطور که آیت الله رئیسی هم در روزهای گذشته اعلام کردند، دستگاه قضایی تمام توان خود را برای حمایت از شعار سال خواهد داشت. 

کرمی با بیان اینکه دستگاه قضایی کرمانشاه نیز همین رویکرد را در پیش خواهد گرفت، اضافه کرد: دستگاه های اجرایی باید امسال به گونه ای عمل کنند که در امر تولید با پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، شرایط کسب و کار استان را به سمتی پیش ببرند که در افراد به سرمایه‌گذاری در این استان تشویق شوند تا تولید رونق بگیرد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =