۱۴ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۵۶
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84281919
۰ نفر

برچسب‌ها

حوادث رانندگی زنجان در روز طبیعت تلفات جانی نداشت

زنجان - ایرنا - جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان، گفت: با توجه به تدابیر و تمهیدات اتخاذ شده از سوی پلیس راه و همکاری خوب رانندگان، خوشبختانه حوادث رانندگی منجر به فوت در سطح جاده‌های این استان در روز طبیعت، اتفاق نیفتاد.

سرهنگ مهدی میناخانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روز گذشته فقط پنج مورد تصادف رانندگی منجر به جرح در سطح مسیرهای ارتباطی مختلف این استان رخ داد که بر اثر این حوادث ۶ نفر مصدوم و به مراکز درمانی انتقال یافتند.

وی از همکاری خوب مردم با عوامل پلیس راه این استان، ابراز رضایت و خرسندی کرد و اظهار داشت: در روز طبیعت به غیر از جاده زنجان - تهم که از سوی پلیس محدودیت ترافیکی اعمال شد در سایر مسیرهای ارتباطی زنجان تردد برقرار بود.

میناخانی با بیان اینکه اعمال محدودیت ترافیکی در این مسیر ارتباطی از صبح آغاز و شامگاه نیز به پایان رسید، افزود: روز جمعه همزمان با روز سیزده بدر، فقط آزاد راه زنجان - تبریز و زنجان - قزوین به دلیل بازگشت مسافران از سفر نوروزی به محل زندگی خود، پر تردد بود اما در حال حاضر ترافیک به شکل عادی و روان است.

معاون عملیات سازمان آتش ‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان نیز، گفت: آتشنشانی زنجان در سیزده بدر امسال، روز آرام و کم حادثه ای را داشت که این نیز در سایه همکاری خوب مردم در  رعایت موارد ایمنی، حاصل شد.

ابوالفضل رستمی، افزود: آتشنشانی زنجان در روز طبیعت "سیزده بدر" همانند سالهای گذشته برای حضور سریع و به موقع به منظور مقابله با هرگونه حادثه احتمالی در حالت آماده باش کامل و صددرصدی بود که خوشبختانه به دلیل عدم وقوع حوادث، هیچ ماموریتی انجام نشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha