فعالیت آموزشی مدارس لرستان از فردا شنبه غیر حضوری است

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: با توجه به تغییر وضعیت کرونا در استان، فعالیت آموزشی مدارس لرستان از فردا شنبه ۱۴ فروردین ماه به صورت غیرحضوری است.

به گزارش ایرنا علیرضا نخعی شامگاه جمعه درباره جزییات فعالیت آموزشی مدارس لرستان از فردا شنبه چهاردهم فروردین در جمع خبرنگاران افزود: فعالیت آموزشی مدارس لرستان از فردا در شهرستان‌های قرمز خرم‌آباد، بروجرد، الیگودرز ،ازنا، دلفان و شهرستان های نارنجی دورود، پلدختر،کوهدشت، سلسله، رومشگان و چگنی به صورت غیر حضوری و تنها از طریق شبکه شاد آغاز می شود.

 نخعی همچنین درخصوص فعالیت کارکنان اداری آموزش و پرورش و کادر اجرایی مدارس استان نیز گفت: در شهرستانهای قرمز دو سوم دورکاری و یک سوم در محل کار حضور خواهند یافت و در شهرستانهای نارنجی نیز ۵۰ درصد کارکنان دور کار و ۵۰ درصد نیز در محل کار حضور خواهند یافت.

از ابتدای شیوع کرونا تاکنون مجموع بیماران کووید۱۹ در استان به ۷۷ هزار و ۸۵ نفر رسید و مجموع جان باختگان این بیماری به یک هزار و ۳۹۱ نفر رسید.

اکنون شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد، الیگودرز و ازنا در وضعیت قرمز، دورود، دلفان و سلسله در وضعیت نارنجی و  پلدختر، کوهدشت، رومشگان و چگنی نیز در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =