نحوه حضور کارکنان لرستانی در وضعیت جدید کرونا اعلام شد

خرم‌آباد - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان از نحوه حضور کارکنان دستگاه های اجرایی در محل کار با توجه به وضعیت قرمز و نارنجی کرونا شهرهای استان خبر داد.

به گزارش ایرنا از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان، حمید کشکولی جمعه شب  اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها در دستگاه‌های اجرایی را متناسب با رنگ بندی شهر های استان ابلاغ کرد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان در این خصوص گفت: با توجه به اعلام وضعیت قرمز و نارنجی در شهرهای استان طرح هوشمند اجرای محدودیت ها متناسب با رنگ بندی اعلام شده به دستگاه های اجرایی ابلاغ و از روز شنبه مورخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ اجرایی می شود. 

کشکولی اظهار داشت: این محدودیت ها متناسب با رنگ قرمز و نارنجی شهر ها، بوسیله دستگاه های اجرایی استان به استثناء نیروهای مسلح، از تاریخ ابلاغ و تا اطلاع بعدی لازم الاجراست. 

وی محدودیتهای اعلام شده در شهرها را بر اساس رنگ بندی اینگونه عنوان کرد و افزود: در شهرهای وضعیت قرمز، حضور کارکنان دستگاههای اجرایی خدمات رسان حداکثر با یک دوم ظرفیت و با تشخیص بالاترین مقام دستگاه، اما سایر دستگاههای اجرایی حضور حداکثر یک سوم کارکنان را خواهند داشت.

وی تاکید کرد: لغو تمامی ماموریت های اداری، برگزاری جلسات در فضای بسته با رعایت الزامات بهداشتی و حداکثر با حضور ۱۵ نفر و تعطیلی تمامی مدارس، دانشگاه ها، موسسات آموزشی، آموزشگاه های خصوصی و حوزه های علمیه از دیگر اقدامات در مناطق با وضعیت قرمز کرونایی است.

کشکولی گفت: همچنین در شهرهای وضعیت نارنجی، حضور دو سوم کارکنان دستگاههای اجرایی خدمات رسان در محل کار با تشخیص بالاترین مقام دستگاه، حضور تا یک دوم کارکنان در سایر دستگاه های اجرایی و لغو ماموریت های اداری غیر ضروری الزامی است.

وی برگزاری جلسات در فضای بسته با رعایت الزامات بهداشتی و حداکثر ۲۰ نفر و تعطیلی تمامی مدارس، دانشگاه ها، موسسات آموزشی، آموزشگاه های خصوصی و حوزه های علمیه از دیگر اقدامات در مناطق نارنجی در سطح استان است.

معاون استاندار لرستان افزود: طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا شهرهای خرم‌آباد ، بروجرد، نورآباد، ازنا و الیگودرز در وضعیت قرمز کرونا و شهرهای دورود، کوهدشت، الشتر، پلدختر، رومشکان و دوره چگنی در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =