یک سوم کارکنان اداره‌های دولتی در محل کار حاضر شوند

بندرعباس - ایرنا - جانشین و سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان گفت: در همه دستگاه‌های مرتبط، یک سوم کارمندان شاغل باید به صورت دور کاری کارهای محوله را با تشخیص بالاترین مقام مسوول انجام دهند.

علی رئوفی جمعه شب در خصوص نحوه حضور کارکنان شاغل در دستگاه اجرایی، شرکتها ، بانکها، ادارات و سایر ارگانها در هرمزگان را در روز شنبه ۱۴ فروردین اظهار داشت: کارکنانی که طی تعطیلات نوروز به مسافرت نرفته اند، برای حضور در محل کار در اولویت هستند.

دکتر رئوفی گفت: کارکنان مشکوک و دارای علائم باید نسبت به انجام تست کرونا اقدام کنند.

جانشین و سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان اضافه کرد: تصمیم گیری در خصوص نحوه حضور کارکنان با توجه به رنگ بندی اعلامی وضعیت کرونا از سوی وزارت بهداشت، فردا پس از نشست ستاد استانی اعلام خواهد شد.

این مصوبه ستاد شامل تمامی کارکنان شرکتهای دولتی ،غیردولتی،بانکها و سایر ادارات می شود.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با افزایش بستری شدن بیماران کرونایی در هرمزگان شهرستان بندرعباس از وضعیت زرد به نارنجی تغییر کرد و پیش از بندرعباس شهرستان بندرخمیر هم در وضعیت نارنجی قرار داشت.

دکتر فاطمه نوروزیان با اشاره به فوت یک مسافر در جمع فوت شده‌های استان تاکید کرد: مردم از سفر کردن در این روزهای پیک بیماری کرونا خودداری کنند.

همچنین رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به افزایش چشمگیر شمار بستری های کرونا در استان در یک هفته اخیر، گفت: متاسفانه با توجه به شرایط موجود، این استان به ویژه بندرعباس در وضعیت هشدار قرمز کرونایی قرار دارد.

دکتر حسین فرشیدی اظهار داشت: شماری بستری های کرونا در هرمزگان در یک هفته اخیر نسبت به هفته قبل بیش از ۱۵۰ درصد رشد داشته و متاسفانه بیشتر مبتلایان نیز از نوع کرونای جهش یافته هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.