ترافیک در محور آشخانه- بجنورد سنگین شد

بجنورد- ایرنا- رییس پلیس راه خراسان شمالی گفت: ترافیک جمعه شب در محور آشخانه به بجنورد در محدوده پل بدرانلو سنگین است و بر این اساس  تردد کامیون ها در این محور ممنوع شده است.

سرهنگ علیرضا حسین زاده به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازگشت مسافران به بجنورد و افزایش تردد خودروها از محور راز به بجنورد و شیرین دره به سمت بجنورد، سبب شده تا تراکم در محدوده پل بدرانلو سنگین شود.

وی با اشاره به اینکه بازگشت مردم از دامان طبیعت به شهر بجنورد، ترافیک را در برخی محورهای غربی و جنوبی بجنورد متراکم و سنگین کرده است افزود: برای مدیریت ترافیک، تردد کامیون ها در مسیر بجنورد-آشخانه تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

سرهنگ حسین زاده گفت: حضور نیروهای پلیس راه هم در این مسیر تقویت شده است.

وی گفت: رانندگان عبوری از مسیر اسفراین-بجنورد هم در محدوده روستای مهنان و بوستان بش قارداش با ترافیک نیمه سنگین روبه رو هستند.

وی خاطرنشان کرد: از رانندگان انتظار می رود مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت  کنند و با حوصله برانند و از شتاب زدگی خودداری کنند.

رییس پلیس راه خراسان شمالی افزود: اکنون ترافیک در محور فرعی حمید به سمت بجنورد هم متراکم و نیمه سنگین است.

نیروی انتظامی خراسان شمالی اعلام کرده است که در راستای ارائه خدمات ایمنی، ۶۰ تیم پلیس‌راه برای تامین امنیت جاده‌های این استان در روز ۱۳ فروردین فعال شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =