تست تشخیصی کرونا در فرودگاه خرم‌آباد انجام می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - مدیر فرودگاه شهدای خرم‌آباد گفت: با توجه به تغییر رنگ کرونا در شهرهای لرستان، تست تشخیص ویروس کرونا از مسافران در این فرودگاه انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا، علی کاملی روز جمعه در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به هشدارهای ستاد مدیریت بیماری کرونا و تغییر وضعیت رنگ تعدادی از شهرستان‌های لرستان به ویژه وضعیت کرونای خرم‌آباد به رنگ قرمز از مسافران ورودی و خروجی فرودگاه شهدای خرم‌آباد تب سنجی و تست کرونا انجام می‌شود.

 وی اظهار داشت: طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، از امروز کارشناسان بهداشت با استقرار در این فرودگاه، به‌صورت رایگان اقدام به نمونه‌گیری و انجام تست ویروس کرونا از مسافران و کارکنان شرکت‌ها و ارگان‌های مستقر در فرودگاه کرده و هیچ‌گونه هزینه‌ای از تست دهنده دریافت نمی‌شود.

 وی افزود: با عنایت به اولویت حفظ سلامت شهروندان و اینکه این اقدام در راستای قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا صورت می‌پذیرد از عموم خواست همکاری لازم را در این زمینه با کادر درمان به عمل آورند.

کاملی گفت: از کارکنان کادر بهداشت و درمان، پرستاران، پزشکان و تمامی کسانی که در راستای سلامت مردم زحمت می‌کشند تشکر و قدردانی کنم.

مجموع بیماران کووید۱۹ در استان به ۷۷ هزار و ۸۵ نفر رسید و مجموع جان باختگان این بیماری به یک هزار و ۳۹۱ نفر رسید.

اکنون شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد، الیگودرز و ازنا در وضعیت قرمز، دورود، دلفان و سلسله در وضعیت نارنجی و  پلدختر، کوهدشت، رومشگان و چگنی نیز در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =