۱۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۴۷
کد خبرنگار: 1061
کد خبر: 84281671
۰ نفر

برچسب‌ها

مردم ما در دشوارترین روزها راهی برای عبور از بحران‌ها خواهند یافت

تهران-ایرنا- مردم ما همچنان که در دل بحران‌های طبیعی، سلامت و سیاسی نوروز و سیزده به در را از بحران‌های روزگاران کهن عبور داده‌اند، مطمئنم در دشوارترین روزها، راهی برای عبور از بحران‌ها به یمن نوآوری و سازگاری‌ها، عرصه‌های جدیدی از موفقیت و شادکامی و بهروزی را خواهند یافت.

مریم یوسفی عکاس خوش‌ذوق و خلاق "ایرنا" سال گذشته سیزده به در متفاوتی از تبریز را به تصویر کشید :"در پی اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و تعطیلی تمامی بوستان‌ها و تفرجگاه های تبریز در سیزدهم فروردین (روز طبیعت)، مردم در برخی از محلات به پشت بام خانه های خود رفته و سیزده بدر متفاوتی را تجربه کردند "

من می‌خواهم از منظری دیگر به این سنت زیبای ایرانی نگاه کنم. 

ما می‌توانیم به نگاهی به آن گزارش، تصویر روشنی درباره ابتکارات مردمی برای سازگار سازی نوروز با مقتضیات زمانه داشته باشیم. رمز دیرپایی نوروز را باید در شیوه‌های غنی‌سازی و نوروزآراییِ ملت‌های نوروزی دید . مردم ما همچنان که در دل بحران‌های طبیعی، سلامت و سیاسی نوروز و سیزده به در را از بحران‌های روزگاران کهن عبور داده‌اند، مطمئنم همواره در دشوارترین روزها، راهی برای عبور از بحران‌ها به یمن نوآوری و سازگاری‌ها، عرصه‌های جدیدی از موفقیت و شادکامی و بهروزی را خواهند یافت.

در سیزدهمین روز بهار، غم‌هایتان به در و در هر لحظه از ۱۴۰۰ روزگارتان خوش

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =