خدمات و اقدامات زیربنایی جمهوری اسلامی نباید سیاه نمایی شود

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: نباید خدمات و اقدامات زیربنایی انجام شده توسط جمهوری اسلامی در ۴۲ سال گذشته در کشور زیر سوال رفته و سیاه نمایی شود.

آیت الله محمدتقی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: هم اکنون کشورمان به برکت نظام اسلامی در عرصه های مختلف توانمند و قدرتمند بوده و در آن کارها و طرح های بزرگ زیربنایی و اساسی در آن اجرا شده است.
وی ادامه داد: با وجود این خدمات، نباید مشکلات معیشتی که زیبنده کشورمان نبوده موجب به زیر سئوال رفتن جمهوری اسلامی و نظام اسلامی توسط برخی معاندان در فضای رسانه ای و مجازی شود.
وی با ابراز تاسف از وجود برخی کمبودهای کالاهای اساسی اضافه کرد: متاسفانه عده ای به عمد یا ساده لوحانه کشور را به مانند خرابه تشبیه می کنند در حالی که این افراد از عواقب نامناسب این گونه حرکات برای جامعه غفلت می کنند.
خطیب جمعه مراغه گفت: نباید اجازه دهیم با اقدامات ساده لوحانه خون جوانان شهیدی که در پیش از انقلاب، پس از آن و هشت سال دفاع مقدس برای اعتلای میهن اسلامی به زمین ریخته شده بود، پایمال شود.
آیت الله محمدتقی پورمحمدی با اشاره به انعقاد قرارداد همکاری ایران و چین افزود: این معاهده از سالها پیش مطرح بوده و توسط مشاور رهبر انقلاب نیز مورد بررسی قرار گرفته است.
وی ادامه داد: شبکه های بیگانه و معاندان داخلی و خارجی در حالی این قرارداد را زیر سئوال می برند که راضی به پیشرفت و توسعه کشورمان نیستند و اقدام به سیاه نمایی ها می کنند.
امام جمعه مراغه خاطرنشان کرد: سیاست جمهوری اسلامی، ارتباط با دنیا به جز رژیم صهیونیستی بوده و دلیل اینکه تاکنون با آمریکا رابطه ای برقرار نشده است، عدم صداقت و اقدامات یک طرفه مقامات آن بوده است.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =