نحوه حضور کارکنان ادارات استان سمنان با وضعیت جدید کرونایی اعلام شد

سمنان- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان با ارسال بخشنامه ای نحوه فعالیت دستگاههای اجرایی استان و حضور کارکنان در محل خدمت را در طی هفته آینده اعلام کرد.

به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان ، فاطمه منصوری با ارسال بخشنامه ای به مدیران کل دستگاههای اجرایی استان با اعلام وضعیت رنگ بندی نارنجی برای سمنان ، شاهرود و دامغان و نیز وضعیت رنگ بندی زرد کرونایی برای سایر شهرستان های استان اعلام کرد: وضعیت حضور کارکنان دستگاههای اجرایی در هفته آتی از ۱۴ فروردین لغایت ۲۰ فروردین منطبق با وضعیت جدید اعلام شده برای هر شهر و رعایت بند چهارم بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹ است.
وی ادامه داد: بر این اساس دستگاه‌های اجرایی مستقر در شهرستان های سمنان ، شاهرود و دامغان با وضعیت نارنجی حضور تا دو سوم کارکنان دستگاههای ارائه دهنده خدمات ضروری و مرتبط با خدمات اساسی در محل کار با تشخیص بالاترین مقام مسئول دستگاه ضروری بوده و حضور کارکنان سایر دستگاه های اجرایی استان نیز تا ۵۰ درصد تعیین می‌شود.
منصوری در مکاتبه خود با مدیران کل دستگاههای اجرایی آورده است: در هفته آتی کلیه ماموریت‌های اداری غیر ضروری لغو و تشکیل جلسات با رعایت الزام‌های فضای سربسته حداکثر با ۲۰نفر مجاز است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان همچنین در مورد فعالیت دستگاههای اجرایی شهرستان های استان که وضعیت رنگ بندی زرد کرونایی قرار دارند نیز گفت : حضور تمامی کارکنان ادارات و دستگاههای ارائه دهنده خدمات ضروری و مرتبط با ماموریت های اساسی در این شهرستان ها در طی هفته آینده الزامی بوده و در سایر دستگاههای اجرایی نیز می بایست با دو سوم کارکنان خود خدمات مورد نیاز مردم را ارائه کنند.
وی همچنین افزود: ماموریت‌های غیر ضروری کارکنان دولت در طی هفته آینده در این شهرستان ها نیز لغو و برگزاری جلسات در فضای بسته نیز با رعایت کلیه ضوابط و الزامات حداکثر تا سقف ۳۰ نفر مجاز خواهد بود.

طبق آخرین گزارش ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان، شهرستان‌های میامی، آرادان، مهدیشهر، گرمسار و سرخه در وضعیت زرد، و سه شهرستان سمنان، شاهرود و دامغان در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =