شهروندان از حضور در اماکن گردشگری کرمانشاه خودداری کنند

کرمانشاه - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کرمانشاه از عموم مردم و شهروندان استان خواست با توجه به شیوع دوباره کرونا و ممنوعیت حضور در تفرجگاه ها و اماکن گردشگری، از حضور در این مکان‌ها خودداری کنند.

سرهنگ محمدرضا آمویی روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: همزمان با روز سیزدهم فروردین و بر اساس یک سنت دیرینه، مردم در فضای سبز حضور پیدا می‌کنند اما امسال، بدلیل اوج گیری کرونا حضور در تفرجگاه ها از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا ممنوع اعلام شده است.

وی با اشاره به استقرار نیروهای پلیس مقابل اماکن گردشگری و تفرجگاه های استان اظهار داشت: از حضور شهروندان به صورت پیاده و سواره به این مکان ها جلوگیری می‌شود.

سرهنگ آمویی ادامه داد: شایسته است به دلیل روند صعودی ابتلا به این بیماری در اکثر شهرهای استان طی روزهای اخیر، مردم فهیم کرمانشاه مانند ماه های اخیر همکاری لازم را به عمل آورده و از هرگونه دورهمی و تجمع در بوستان ها و فضاهای سبز خودداری کنند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه تاکید کرد: توصیه ما به شهروندان اینکه برای ریشه کن شدن ویروس کرونا تا حد امکان از منازل خود خارج نشوند و به توصیه های بهداشتی عمل کنند.

وی با بیان اینکه هرگونه عادی انگاری در خصوص ویروس کرونا بسیار خطرناک است، گفت: روند صعودی این بیماری و افزایش آمار مبتلایان و جان باختگان زنگ خطری است که باید به ان توجه کنیم.

سرهنگ آمویی با بیان اینکه ماموران پلیس از هرگونه خدمت رسانی به مردم دریغ نمی کنند، اضافه کرد: هدف همه ما بازگشت سلامت به جامعه و ریشه کنی ویروس کروناست که با همدلی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی مردم محقق می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =