۱۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۰۱
کد خبرنگار: 782
کد خبر: 84281493
۰ نفر

برچسب‌ها

فردی که با کوکتل مولوتوف قصد ورود به کاخ الیزه را داشت، بازداشت  شد

تهران – ایرنا – فردی با یک بطری مواد آتش زا ( کوکتل مولوتوف )‌ که قصد داشت خود را به محوطه کاخ الیزه برساند به همراه دو نفر دیگر بازداشت شد.

به گزارش روز جمعه ایرنا، مجله فرانسوی «فیگارو» با انتشار این خبر نوشت: اواسط روز گذشته (پنجشنبه) فردی که قصد داشت تا از نرده های دروازه بزرگ کاخ الیزه عبور کرده و خود را به محوطه این کاخ برساند، بازداشت شد.

فیگارو افزود : این فرد که با خود یک بطری با پارچه ای مشتعل به همراه داشت قصد ورود به کاخ  الیزه محل زندگی امانوئل مکرون  رئیس جمهوری فرانسه و  «بریجیت» مکرون همسر وی را داشت .

بنابراین گزارش دو فرد دیگر نیز که از  صحنه بالارفتن فرد مذکور عکس و فیلمبرداری می کردند  توسط نیروهای پلیس بازداشت شدند.

فیگارو نوشت: این افراد به اتهام «خشونت خودسرانه با سلاح» بازداشت شدند؛ منابع پلیس اعلام کردند که انگیزه این افراد مورد تحقیق است، فرد  حامل بطری آتش زا  به گفته پلیس حدود سی ساله  بوده و مدعی شده که وی قصد هنرنمایی داشته است.

فیگارو به جزئیات بیشتر و هویت این سه فرد بازداشت شده اشاره ای نکرد و اینکه در زمان وقوع این حادثه آیا مکرون باتفاق همسرش در کاخ الیزه حضور داشتند یا خیر.

**۱۳۰۲**

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =