۱۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۳۱
کد خبرنگار: 1207
کد خبر: 84281490
۰ نفر

برچسب‌ها

مربی استقلال: برای موفقیت در هر سه جام تلاش می‌کنیم

تهران- ایرنا- مربی استقلال در نشست خبری این تیم پیش از دیدار برابر پیکان تهران گفت: تمام کارهای تاکتیکی و تکنیکی را براساس نقاط قوت و ضعف تیم‌ها برنامه‌ریزی می‌کنیم و امیدوارم در سه جام قهرمان شویم.

 به گزارش ایرنا، «فرشاد ماجدی» مربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار این تیم برابر پیکان اظهار داشت: برای تیم فوتبال استقلال در شروع سال جدید برنامه ویژه‌ای در دستور کار قرار دادیم و تمرینات این تیم از دوم فروردین ماه آغاز شد. بازیکنان با روحیه خاصی در تمرین حضور داشتند و  همه بازیکنان به جز چند نفری که به ویروس کرونا دچار شدند در تمرین بودند.

وی با اشاره به ابتلای شماری از بازیکنان این تیم به ویروس کرونا گفت: خدا را شکر بازیکنان سلامتی خود را به دست آوردند و در تمرینات شرکت کردند و مشکلی نداریم. فقط بابک مرادی را به دلیل ویروس کرونا نداریم.

  تعویق دیدار این تیم با صنعت نفت آبادان از دیگر موضوعات مورد بحث ماجدی در نشست خبری بود. وی در این زمینه افزود:  مجیدی تدابیر لازم را اندیشیده‌ و وقت خوبی برای آماده شدن برای بازی‌های آسیایی است. 

مربی استقلال درباره میزان شناخت کادر فنی از تیم پیکان تهران تصریح کرد:  مهدی تارتار بازیکنان خوبی را در اختیار دارد که در زمین پرس را خوب انجام می‌دهند. کارهای تاکتیکی را بر اساس ضعف‌ها و قوت‌های این برنامه‌ریزی کردیم و امیدوارم شاهد بازی خوبی باشیم. امیدوارم با قهرمانی در ۳ جام دل هواداران را شاد کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =