مردم روز طبیعت را در منازل خود بمانند

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: مردم به منظور مقابله با ویروس کرونا امروز (روز طبیعت) را در خانه های خود بمانند و از حضور در بوستان ها و تفرجگاه ها خودداری کنند.

مراد علی تاتار روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس اعلام ستاد کرونا و با توجه به تغییر رنگ کرونایی شهرستان از آبی به زرد نیاز است مردم دستورالعمل های بهداشتی را با جدیت بیشتری رعایت کنند.

وی اظهار داشت: برگزاری هرگونه دورهمی و آیین تجمعی سلامت مردم را به مخاطره می اندازد و نیاز است که مردم این وضعیت را مدیریت کرده  و از حضور در چنین تجمع هایی خودداری کنند.

فرماندار قصرشیرین گفت: همچنین محدودیت های ترافیکی نیز اعمال شده و از حضور خودروهای غیربومی برای صیانت از سلامت مردم با همکاری پلیس جلوگیری می شود.

تاتار ادامه داد: اعمال هرگونه محدودیت در راستای صیانت از سلامت مردم است و از این رو با هر رفتاری که سلامت مردم را به خطر بیندازد نیز برخورد می شود.

او گفت: حضور در پارک ها و بوستان های سطح شهر نیز ممنوع است و هیچ گونه خدماتی نیز در این مکان ها به مردم ارایه نمی شود.

وی اضافه کرد: برای پیشگیری از اعمال محدودیت های سختگیرانه و شدید مردم باید موازین بهداشتی را جدی بگیرند چون هرگونه عادی انگاری باعث افزایش شمار مبتلایان و مخاطره انداختن سلامت مردم را به دنبال دارد.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷هزار تن جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =