۱۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۴۰
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 84281477
۰ نفر

برچسب‌ها

ورود به بخش شاهرود خلخال ممنوع است

اردبیل _ ایرنا _ فرمانده انتظامی خلخال گفت: به لحاظ قرمز بودن وضعیت بیماری کووید ۱۹ در بخش شاهرود در روز ۱۳ فروردین و روز طبیعت سفر و ورود به این بخش ممنوع بوده و پلیس از ورود خودروها جلوگیری می‌کند.

سرهنگ سیدهادی موسوی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: انتظار پلیس از اهالی بومی و مسافران عمل به توصیه‌های پلیس و خودداری از ورود به شهر کلور مرکز این بخش و مناطق تابعه آن است.

وی با بیان اینکه امیدواریم در روز طبیعت امسال مردم با عمل به توصیه‌های پلیس  به برقراری امنیت جامعه کمک کنند، اظهارکرد: روز ۱۳ فروردین توصیه شده مردم در خانه بمانند و به کاهش بیماری کووید ۱۹ کمک کنند.

سرهنگ موسوی با توصیه به مردم جهت انجام اقدامات پیشگیرانه از وقوع هرگونه حوادث ناشی از بی توجهی به مسائل اجتماعی افزود: در صورت خروج از منزل علاوه بر پرهیز از تجمع و دورهمی در بیرون از منزل اشیای قیمتی را برای پیشگیری از سرقت به همراه خود بردارید.

وی اظهارکرد: مردم درب و پنجره‌ها را قبل از ترک منزل کنترل و از قفل‌های ایمن و استاندارد استفاده کرده و از بسته بودن درب ورودی پشت‌بام و درب‌های داخلی ساختمان اطمینان کامل حاصل کنند.

فرمانده انتظامی خلخال گفت: انتظار می‌رود دارندگان خودرو در زمان گذران اوقات خود در روز طبیعت و در محیط‌های باز و فضای سبز از بسته بودن درب و شیشه خودروها اطمینان حاصل کنند تا دست سارقان از سرقت کوتاه باشد. 

سرهنگ موسوی تاکید کرد: در روز ۱۳ فروردین ورود و خروج به شهر با ترافیک همراه است و همکاران پلیس راه ، پلیس راهور و انتظامی در ورودی رانندگان را راهنمایی خواهند کرد که رانندگان نیز توصیه‌های ترافیکی را رعایت کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha