نخستین هندلینگ خدمات هوایی فرودگاه بوموسی راه اندازی شد

بندرعباس- ایرنا- فرماندار بوموسی گفت: افتتاح و راه اندازی نخستین هندلینگ خدمات هوایی فرودگاه بوموسی به عنوان پروژه های شاخص این جزیره در سال گذشته بوده که توسط کارکنان اداره عمران جزایر شهرستان صورت گرفت.

رضا پوربابایی روز جمعه با اعلام این خبر به رسانه‌ها افزود: نگاه و مساعدت ویژه استاندار هرمزگان به موضوع حمل ونقل و ترابری ساکنان جزیره و همچنین پیگیری های فرمانداری بمنظور انعقاد قرارداد با شرکت هواپیمایی هما جهت ترابری مردم با انجام پنج سورتی پرواز در هفته موجب راه اندازی طرح فوق شد که این مهم  رضایتمندی شهروندان را در پی داشته است.
وی بیان داشت: اجرای پروژه های در حال احداث بلوار خلیج فارس، مدافعان حرم و ساحلی بوموسی نیز  در اردیبهشت سال۱۴۰۰ به بهره برداری می‌رسد که این بلوارهای مهم نقش بسزایی در جهت پیشرفت و توسعه و همچنین گردشگری این شهرستان خواهند داشت.
نماینده عالی دولت در شهرستان بوموسی اظهارداشت: افتتاح و بهره برداری از ۵۲ واحد مسکونی که از سال ۹۱ کلنگ زنی شده بود اما بدلیل نبود اعتبار کافی روند پیشرفت فیزیکی آن متوقف که با مساعدت و دستور  استاندار این مهم‌  سال گذشته تحقق یافت و این واحدها در اختیار جوانان و مردم این شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد: افتتاح پارک بانوان در فضایی زیبا و مطلوب که باعث ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین بانوان شهرستان و همچنین سپری نمودن اوقات فراغت آن‌ها گردیده است.
وی یادآورشد: همچنین پارسال پیگیری‌های لازم جهت احداث ناحیه صنعتی ابوموسی انجام شد که بزودی با مساعدت استاندار هرمزگان بزودی راه اندازی خواهد شد، بدیهی است این پروژه مهم در راستای اشتغال جوانان بومی و رونق اقتصادی منطقه نوید بخش خواهد بود.
فرمانداربوموسی ابراز داشت: اقدام‌ها و تدابیر پیشگیرانه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان و همکاری بسیار خوب مردم در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سال گذشته نیز به نحوی بوده که از ابتدای شیوع کرونا تا مردادماه ۹۹  این جزیره تنها نقطه ای از کشور بود که در وضعیت سبز قرار داشت و تاکنون در این شهرستان هیچ گونه بستری و فوتی در این زمینه  نداشته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =