۱۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۱۴
کد خبرنگار: 2044
کد خبر: 84281408
۱۷ نفر

برچسب‌ها

استقرار آتش‌نشانی در بوستان‌های قم

قم ـ ایرنا ـ مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم، با اعلام آمادگی کامل نیروهای این سازمان  و استقرار خودروهای عملیاتی در روز طبیعت گفت: در روز طبیعت خودروهای آتش‌نشانی در تمام بوستان‌های شهر قم مستقر شدند.

به گزارش روز جمعه روابط عمومی شهرداری قم، عباس جعفری در گفت‌وگویی، با توجه به لغو ممنوعیت حضور شهروندان در بوستان‌ها در روز طبیعت اظهار داشت: سازمان آتش‌نشانی در روز طبیعت برای حفظ ایمنی شهروندان با تمام نیرو آماده‌باش است.

وی از حضور خودروهای آتش‌نشانی در بوستان‌ها خبر داد و افزود: در روز طبیعت خودروهای آتش‌نشانی در تمام بوستان‌ها از جمله بوستان امام رضا(ع)، فدک، بنیادی، مهدی، هاشمی، علوی، غدیر و جمکران مستقر شدند.

وی با اشاره به تمایل شهروندان به روشن کردن آتش تاکید کرد: با توجه به آموزش‌های داده‌شده به کارکنان فضای سبز و آمادگی عوامل شهرداری؛ از شهروندان درخواست داریم، فقط در مکان‌های مشخص‌شده از طرف عوامل فضای سبز، آتش روشن و در پایان حضور خود حتما آتش را خاموش کنند.

جعفری با توصیه به والدین برای مراقبت از کودکان تصریح کرد: شهروندانی که قصد حضور در مناطق طبیعی اطراف شهر را دارند، از پارک و توقف در کنار پرتگاه‌ها و رودخانه‌ها خودداری کنند و مراقب کودکان خود باشند.

وی یکی از بوستان‌های موردتوجه شهروندان را بوستان جوان واقع در بزرگراه امام علی(ع) دانست و با هشدار به شهروندان برای رعایت اصول ایمنی هنگام حضور در کنار دریاچه گفت: در روز طبیعت همچنین تیم امداد و نجات آبی و تیم غواصی این سازمان در بوستان مذکور مستقر هستند.

سیزدهمین روز فروردین‌ماه، «روز طبیعت» نامگذاری شده‌ است.

قم از روز بیست و پنجم اسفندماه سال گذشته از منطقه آبی وارد زرد کرونایی شده ‌و مسوولان ذیربط در خصوص احتمال وخیم‌تر شدن وضعیت در صورت انجام سفر و دورهمی و دید و بازدیدهای عید از سوی شهروندان و همچنین عدم رعایت پروتکل های بهداشتی هشدار می دهند. / 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha