کشف۱۴۷ کیلوگرم تریاک از داخل یک کامیون در همدان 

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان اظهار داشت: کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان در یک عملیات موفق به کشف ۱۴۷ کیلوگرم تریاک شدند.

سردار سلمان امیری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این محموله که در بار یک کامیون جاسازی شده بود با اشراف پلیس استان همدان و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر کشف و ضبط شد.

وی اضافه کرد: ماموران در این رابطه یک متهم را دستگیر کردند و یکدستگاه کامیون نیز توقیف شد همچنین پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل دستگاه قضایی شد.

فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه سال گذشته بیش از پنج تن و  ۷۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در این استان کشف و ضبط شد، گفت: در این مدت ۹۶۲ عملیات برای برخورد با تهیه و توزیع کنندگان موادمخدر صورت گرفت همچنین یک هزار و ۳۷۰ طرح پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با قاچاقچیان در مسیرهای ارتباطی نیز اجرا شده است.

سردار امیری اضافه کرد: به دنبال اجرای طرح های پلیس در سال گذشته بیش از  ۶۰ باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم و چهار هزار و ۷۰۷ فرد فعال در امر فروش و توزیع مواد مخدر دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی استان همدان دستگیری پنج هزار و ۴۹۶ معتاد، ارجاع سه هزار و ۵۸۱ معتاد متجاهر به مراکز ماده ۱۵ و ۱۶، توقیف ۶۶ دستگاه خودرو و ۱۶ دستگاه موتور سیکلت را از دیگر توفیقات پلیس در سال ۹۹ برشمرد.

سردار امیری ادامه داد: همچنین پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق به کشف ۶۰ کیلو شیشه مایع، ۱۶ هزار و ۶۵۲ قرص مواد مخدر و یک هزار و ۷۴۵ کیلوگرم موادمخدر در ۲۰ عملیات فرا استانی شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =