مقابله جدی با قاچاق کالا در دستور کار ناجا جهت تحقق شعار سال است

زنجان - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی در جهت تحقق اهداف شعار سال با عنوان "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" اقدامات قرارگاه مقابله با قاچاق را مضاعف خواهد کرد.

سردار قاسم رضایی شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران زنجان قاچاق کالا را از موانع جدی بر سر راه رونق تولید و رشد اقتصادی دانست و افزود: برای حمایت از تولید و مانع زدایی‌ها نیروی انتظامی امسال با جدیت هر چه بیشتر مقابله با قاچاق کالا را در دستور کار قرار داده  است.

وی با تاکید بر لزوم مسئولیت پذیری همه سازمان‌ها و نهادها در راستای تامین امنیت و ارتقای شاخص‌های امنیتی، اظهار داشت: همه سازمان‌ها و نهادها باید در این راستا نیروی انتظامی را یاری کنند.
سردار رضایی همچنین با اشاره به کنترل تردد و اعمال محدودیت در روز طبیعت خاطرنشان کرد: 

وی با اعلام اینکه پلیس در کنار ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار دارد گفت: در این روز با هدف حفظ سلامت عموم مردم جامعه و پیشگیری از شیوع کرونا پلیس در کنار ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود و در بنا به درخواست این ستاد تجمعات و ترددها در تفرجگاهها، فضای سبز و پارک‌ها را کنترل خواهد کرد.
جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر لزوم رعایت محدودیت های تردد تصریح کرد: به یقین مردم فهیم کشور نیز پلیس را در انجام ماموریت‌ها یاری خواهند کرد تا با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و عمل به مصوبات شاهد کاهش شیوع کرونا در تعطیلات باشیم.

سردار رضایی همچنین افزایش تعداد تصادفات در کشور را نگران کننده عنوان کرد و گفت: تعطیلات نوروز امسال افزایش چشمگیری در میزان ترددها در جاده های کشور را نسبت به مشابه سال قبل شاهد هستیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =