محدودیتهای تردد از ساعت پنج صبح سیزده فروردین در زنجان تشدید می‌شود

زنجان - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: باتوجه به اینکه وضعیت شهرهای زنجان، ابهر و خرمدره به رنگ نارنجی تغییر یافته، محدودیت‌های تردد در این شهرستان‌ها در پیشگیری از گسترش این بیماری از ساعت پنج صبح روز سیزده فروردین تشدید خواهد شد.

 سرهنگ  ایرج خانی پور روز جمعه در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به انتشار ویروس کرونا و در راستای حفظ سلامت همشهریان و عموم مردم و در اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و تصمیمات ستاد بحران استان در روز سیزده فروردین حضور در بوستان‌ها، پارک‌ها، مراکز تفرجگاهی و فضاهای سبز ممنوع اعلام است.

وی اضافه کرد: پلیس در اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا با افرادی که برخلاف قوانین عمل و غیر مجاز تردد و از قانون سرپیچی کنند برابر مقررات برخورد خواهد کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان ادامه داد: عوامل نیروی انتظامی برای امنیت مردم و برابر اجرای دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا در روز طبیعت ازساعت پنج  صبح تا ساعت ۲۴ درسطح شهرهای زنجان، ابهر و خرمدره حضور داشته و به اجرای ماموریت‌های محوله خواهند پرداخت.

به گفته خانی پور، رانندگان خودروهایی که از این قانون سرپیچی کنند، اعمال قانون شده و مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

وی، با قدردانی از تمام تلاش‌های جامعه پزشکی که به طور جد و مجاهدانه مشغول به خدمت هستند، از عموم مردم خواست تا در روز طبیعت، امنیت و سلامت خانواده خود را در اولویت قرار داده و با ماندن در خانه و عدم حضور در مناطق تفریحی و گردشگری، با نیروهای پلیس همکاری کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =