۱۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۴۲
کد خبرنگار: 892
کد خبر: 84281260
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

وضعیت کرونایی دلفان قرمز شد

خرم‌آباد - ایرنا - براساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، در رنگ‌بندی جدید شهرستان‌ها که از ۱۳ فروردین اعمال می‌شود، وضعیت کرونایی شهرستان دلفان هم قرمز شد.

به گزارش ایرنا ، بر اساس اعلام رنگ‌بندی جدید شهرستان‌ها، اکنون شهرستان‌های خرم‌آباد، الیگودرز، بروجرد، دلفان و ازنا در شرایط قرمز کرونایی قرار دارد.

طبق اعلام ستاد استانی مقابله با کرونا، شهرستان‌های دورود، سلسله، پل‌دختر، کوهدشت، رومشگان و چگنی نیز در وضعیت نارنجی هستند.
براساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، اکنون بروز خیز چهارم کرونا در سراسر کشور قطعی است. هم‌اکنون روند بستری مبتلایان در همه استان‌ها جز خوزستان صعودی و با سرعت زیادی در حال افزایش است.

اکنون شهرستان‌های قرمز به ۴۶ و نارنجی به ۱۱۹ افزایش یافت و ۲۴۶ شهرستان در وضعیت زرد هستند و تنها ۳۷ شهرستان در وضعیت آبی باقی مانده‌اند.

تا روز ۱۳ فروردین ماه و براساس معیارهای قطعی تشخیصی ۶۶۵ مبتلای جدید به کرونا در استان شناسایی شده است و متاسفانه در این مدت سه نفر از مبتلایان به کرونا در استان جان باختند.

اکنون آمار مبتلایان قطعی به کرونا در لرستان ۷۷ هزار و ۸۵ نفر است که متاسفانه از ابتدای شیوع کرونا در استان تاکنون، آمار جانباختگان نیز به یک هزار و ۳۹۱  نفر رسیده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =