۱۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۰:۳۹
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 84281223
۰ نفر

برچسب‌ها

پارک‌ها و بوستان‌های خلخال مسدود شد

اردبیل _ ایرنا _ شهردار خلخال گفت: در راستای اعمال محدودیت‌های کرونایی ویژه روز طبیعت ورودی تمام پارک‌ها ، بوستان‌ها و تفرجگاه‌های این شهر برای پیشگیری از ورود مردم و انجام مراسم سیزده بدر در این محل‌ها مسدود شد.

فرهادخوگر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: هرگونه تجمع و دورهمی در بوستان‌ها ، پارک‌ها و فضاهای سبز خلخال در روز طبیعت ممنوع بوده و شهرداری اقدام به مسدود کردن ورودی‌های پارک‌ها و بوستان‌های این شهر با استفاده از بلوک‌های سیمانی و یا خاکریزی در مسیرهای منتهی به مناطق کرده است.

بخشدار و رئیس ستاد مقابله با کرونای بخش خورش‌رستم خلخال نیز با درخواست از مردم این بخش برای در خانه ماندن در روز طبیعت و کمک به قطع زنجیره کرونا گفت: با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و ظهور نوع انگلیسی آن در مناطق مختلف این شهرستان تجمع در حاشیه رودخانه قزل‌اوزن ، پل معلق پیرتقی و همچنین روستاهای گردشگری کزج ، نمهیل و باغ‌های منطقه گردشگری  کندرق و سایر تفرجگاه‌های این بخش در روز طبیعت ممنوع می‌باشد.

سیدحمدالله نقیب اظهارکرد: بدلیل سلامت خانواده خود و اطرافیان روز طبیعت امسال همانند سال گذشته در خانه می‌مانیم و به کنترل بیماری کووید ۱۹ و پیشگیری از همه‌گیری این ویروس به مسئولان منطقه کمک می‌کنیم.

بخشدار بخش شاهرود خلخال هم با بیان اینکه تجمع در پارک‌ها و بوستان‌های شهر کلور مرکز بخش شاهرود امروز ممنوع است، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونای جهش یافته  انگلیسی در این بخش و ابتلای تعداد قابل توجهی از اهالی این منطقه به این ویروس اقدامات پیشگیرانه بیش از پیش افزایش یافته است.

مسیب پارساپور افزود: از مردم درخواست می‌کنیم بیش از پیش نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام ورزیده و از برگزاری مراسم دورهمی و تجمع در روز طبیعت درپارک‌ها ، بوستان‌ها و فضای سبز و نیز امامزاده‌ها و بقاع متبرکه بخش شاهرود خودداری کنند.

شهرستان خلخال در جنوب اردبیل در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد و بر اساس آخرین آمار دانشکده علوم پزشکی هم‌اکنون  ۱۸ نفر کرونایی در بیمارستان خلخال بستری هستند که از این تعداد ۱۲ نفر در بخش داخلی و ۶ نفر در بخش ویژه تحت درمان قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =