۱۲ فروردین یادآور مبارزه برای ثبت نظام اسلامی مبتنی بر مردم سالاری است

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین با صدور پیامی ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت و از آن به عنوان یادآور سال ها مبارزه با طاغوت برای ثبت و استقرار نظام اسلامی مبتنی بر مردم سالاری یاد کرد.

به گزارش ایرنا، در پیام هدایت الله جمالی پور به مناسبت ۱۲ فروردین آمده است:
 
دوازدهم فروردین ماه، یادآور خاطره سال ها مبارزه با طاغوت برای استقرار نظام اسلامی برپایه عدالت و تثبیت ثمره مجاهدت های مردم غیور و شریف ایران برای استقرار نظامی مبتنی بر مردم سالاری دینی است.

در بخش بعدی این پیام آمده است: ۱۲ فروردین ۵۸ فریاد توفنده مردم با ایمانی بود که با نام خدا به پا خواسته و با رشادت ها و ایثار خود، ضمن نفی استبداد و استکبار به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی قاطعانه رای «آری» دادند.

در ادامه این پیام آورده شده است: این روز جلوه‌ای از وعده حق الهی و یادآور حماسه سیاسی و فریاد بلند و پرطنین ملت فرهیخته، فهیم و بصیر ایران و تجلی یکی از ماندگارترین صفحات زرین انقلاب اسلامی است که نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان بر افروخت.

در بخش پایانی این پیام نیز آورده شده است: اینجانب ضمن تبریک یوم الله بزرگ دوازدهم فروردین به عموم ملت مسلمان، شجاع و همیشه در صحنه ایران به ویژه مردم ولایتمدار استان قزوین، موفقیت همگان را درمسیر آرمان‌های بلند امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌ نمایم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =