استقلال و آزادی دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است

زاهدان_ ایرنا_ امام جمعه موقت زاهدان در مراسم محوری گرامیداشت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران گفت: استقلال،آزادی و الگوی مردم سالاری دینی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایرنا حجت اسلام احمد راهداری روز پنجشنبه در این مراسم که در گلزار شهدای زاهدان برگزار شد، تحمیل ستم و وابستگی ملت ایران را از ویژگی های ننگین رژیم طاغوت دانست و اظهار داشت: ملت ایران یک دل و یک صدا با تبعیت از اندیشه‌های رهبر کبیر انقلاب و برای تحقق استقلال، آزادی و برپا کردن حکومت اسلامی به پا خاستند و رژیم پهلوی را سرنگون کردند.

وی ادامه داد: قبل از انقلاب هیچ گونه استقلالی در بخش های مختلف کشور نبود و کشور کاملا تحت سیطره دیگران قرار داشت تا جایی که هر مساله‌ با دستور اربابان آمریکایی رژیم اجرا می شد.

امام جمعه موقت زاهدان افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزوی صالحان و اولیای الهی بود که برای ایرانیان و آزادی خواهان جهان دستاوردهای عظیمی را به همراه داشت.

حجت الاسلام راهداری تاکید کرد: امروز به برکت این نظام الهی، ایران اسلامی علاوه بر کسب استقلال سیاسی در رده برترین کشورها در حوزه نظامی، علمی و پزشکی قرار گرفته است.

امام جمعه موقت زاهدان گفت: ایران اسلامی به عنوان امن ترین کشور جهان نقش مهمی در معادلات بین المللی دارد.

وی بر تقویت روحیه استکبار ستیزی تاکید کرد و افزود: تنها راه برون رفت کشور از مشکلات کنونی پیروی از ولایت فقیه با تکیه بر توان داخلی و عدم اتکا به قدرت های بیگانه است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =