محدودیت های ترافیکی ۱۳ فروردین در استان قزوین اعلام شد

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی استان قزوین از اعمال محدودیت های تردد در سراسر این استان خبر داد و گفت: شهروندان قزوینی برای حفظ سلامت خود و سایر شهروندان روز طبیعت (۱۳ فروردین) را در خانه بمانند.

به گزارش ایرنا، سردار علی ابراهیمی روز پنجشنبه با تبریک ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران افزود: با توجه به انتشار ویروس کرونا و در راستای حفظ سلامت همشهریان و عموم مردم و در اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و تصمیمات ستاد بحران این استان در روز سیزده فروردین حضور در بوستان‌ها، پارک‌ها، مراکز تفرجگاهی و فضای سبز ممنوع می‌باشد.
وی با بیان اینکه پلیس در اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا با افرادی که بخواهند برخلاف قوانین عمل و غیر مجاز تردد و از قانون سرپیچی کنند برابر مقررات برخورد خواهد کرد یادآورشد: در روز طبیعت محدودیت های ترافیکی قزوین از میدان مینودر به سمت محور الموت، از میدان شورا به سمت محور بهرام آباد و فدک ، ورودی به بوستان فدک از سمت شفیع آباد اعمال خواهد شد.
فرمانده انتظامی استان قزوین خاطر نشان کرد: همچنین در روز طبیعت باتوجه به اینکه وضعیت قرمز کرونایی تاکستان و وضعیت شهرهای قزوین، بوئین زهرا و البرز به رنگ نارنجی تغییر یافته محدودیت‌های تردد در این شهرستان ها نیز تشدید خواهد شد.
سردار ابراهیمی تصریح کرد: نیروهای انتظامی برای امنیت مردم و برابر اجرای دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا در روز طبیعت ازساعت ۵ صبح تا ساعت ۲۴ شب درسطح شهرهای استان قزوین حضور داشته و به اجرای مأموریت‌های محوله خواهند پرداخت.
وی با اشاره به محدودیت تردد خاطرنشان کرد: رانندگان خودروهایی که از این قانون سرپیچی کنند، اعمال قانون شده و مبلغ ۵۰۰ هزار تومان نیز جریمه خواهند شد.
فرمانده انتظامی استان قزوین با قدردانی از تمام تلاش‌های جامعه پزشکی که بطور جد و مجاهدانه مشغول به خدمت هستند گفت: از تمامی مردم تقاضا می‌شود تا در روز طبیعت امنیت و سلامت خانواده خود را در اولویت قرار داده و با ماندن در خانه و عدم حضور در مناطق تفریحی و گردشگری، با نیروهای پلیس همکاری کنند

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha