۱۲ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۵۰
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84281142
۰ نفر

برچسب‌ها

دمای هوای بوشهر ۴ تا ۷ درجه افزایش می‌یابد

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: امروز و فردا دمای هوا در این استان به ترتیب ۴ تا ۷ درجه سانتیگراد افزایش می‌یابد.

محمدرضا انصاری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با این روند دمای هوا در برخی از مناطق غیرساحلی از ۴۰ درجه فراتر خواهد رفت اما از روز شنبه دوباره روند دما کاهشی می‌شود.

وی بیان کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد امروز دریا آرام خواهد بود اما از اواخر وقت جمعه با شروع وزش بادهای شدید شمال غربی در این استان و روی دریا، خلیج فارس به تدریج مواج خواهد شد که این شرایط تا ظهر روز سه شنبه هفته آینده تداوم خواهد داشت.

انصاری ادامه داد: همچنین روزهای جمعه و شنبه در برخی ساعت‌ها بر پوشش ابر در آسمان استان افزوده می شود و وقوع بارش های خفیف و پراکنده گاهی همراه با رعدوبرق در برخی نقاط دور از انتظار نیست.
وی گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، از اواخر وقت با افزایش ابر و احتمال بارش خفیف باران، گاهی رعدوبرق و در برخی مناطق همراه با مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.
انصاری عنوان کرد: در این مدت جهت وزش باد جنوب غربی تا جنوب شرقی گاهی شمال شرقی با سرعت ۸ تا ۲۸ گاهی ۳۴ کیلومتر در ساعت و فردا در سواحل شمالی و مرکزی گاهی تا ۴۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود.
وی افزود: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج در سواحل استان ۳۰ تا ۹۰ گاهی۱۲۰ سانتیمتر پیش‌بینی شده‌است.
انصاری گفت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۴:۵۳ بامداد، مد ۱۱:۱۷، جزر دوم ۱۸:۴۰ خواهد بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =