مددی: پرونده بودورف برای همیشه بسته شد

تهران - ایرنا - مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: با تلاش‌های صورت گرفته، طلب بودورف مدافع بلغاری فصل گذشته استقلال تهیه و پرداخت شد و امروز وکیل او هم در ایمیلی به فیفا این موضوع را تایید کرد تا این پرونده برای همیشه بسته شود.

به گزارش ایرنا، «احمد مددی» همچنین درباره روند اعزام مجموعه تیم استقلال به عربستان برای شرکت در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: روز دوشنبه کنفرانسی آنلاین از سوی AFC جهت هماهنگی‌های این بازی‌ها برگزار شد که قیم مدیر بین الملل باشگاه هم در این جلسه آنلاین شرکت داشت. در این جلسه سعودی‌ها قول داده‌اند که همکاری لازم را انجام دهند و معطلی در فرودگاه و صدور روادید و ... وجود نداشته باشد.

مدیرعامل استقلال اضافه کرد: با هماهنگی صورت گرفته، قرار است سعودی‌ها ۲ هتل را به ما پیشنهاد بدهند و ما از میان این دو هتل، محل اسکان خود را انتخاب کنیم. در صورتی که هتل پیشنهادیشان مناسب نباشد، ما می‌توانیم هتل دیگری را معرفی کنیم و در صورتی که هتل مذکور از سوی تیم دیگری رزرو نشده باشد، می‌توانیم به آن هتل برویم.

مددی در پایان گفت: در این جلسه مقرر شده تا حداکثر ۷۲ ساعت قبل از اعزام، از تیم تست کرونا گرفته شود و در جده هم از تیم تست گرفته می‌شود. اگر کسی در جده تستش مثبت بود، راهی قرنطینه می‌شود و ۳ روز بعد از رفتن علائمش، دوباره از او تست گرفته می‌شود و در صورت منفی بودن تست، به تیم برمی‌گردد. تاکنون برای ۹۰ درصد مجموعه تیم استقلال ویزا صادر شده و برای باقی مانده اعضای تیم هم در حال پیگیری هستیم. هماهنگی‌های لازم با نهادهای مربوطه در داخل هم در حال انجام است و همچنین درحال رایزنی با شرکت‌های هوایی جهت گرفتن پرواز چارتر به عربستان هم هستیم.

تیم فوتبال استقلال در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ با تیم‌های الاهلی عربستان، الدحیل و الشرطه هم گروه است.

این رقابت‌ها از ۲۵ فروردین آغاز خواهد شد.

گروه‌بندی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۱ به شرح زیر است:

گروه A: الهلال عربستان، شباب الاهلی امارات، استقلال تاجیکستان و برنده پلی‌آف یک غرب (الغرافه قطر - ای جی ام کی ازبکستان)

گروه B: شارجه امارات،  تراکتور ایران، پاختاکور ازبکستان و برنده پلی‌آف ۲ غرب (الوحده عربستان - نیروی هوایی عراق)

گروه C: الدحیل قطر، الاهلی عربستان،  استقلال ایران و الشرطه عراق

گروه D: السد قطر، النصر عربستان، الوحدات اردن و برنده پلی‌آف ۳ غرب (فولاد ایران - العین امارات)

گروه E: پرسپولیس ایران، الریان قطر، گوای هند و برنده پلی‌آف ۴ غرب (الوحده امارات - الزورای عراق)

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =