نام نویسی داوطلبان انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان از فردا درقم

قم- ایرنا- فرماندار قم گفت: ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در این استان از ۱۳ فروردین‌ماه جاری آغاز می‌شود.

به گزارش عصر پنجشنبه روابط عمومی فرمانداری قم، مرتضی حیدری در این زمینه افزود: ثبت‌نام از داوطلبان این دوره از انتخابات از ساعت هشت صبح روز جمعه ۱۳ فروردین آغاز می شود و تا ساعت ۱۸ روز ۱۹ فروردین ادامه دارد.

وی اضافه کرد: نام نویسی از داوطلبان به‌صورت حضوری در فرمانداری و یا ستاد انتخابات کشور انجام می‌شود.

وی گفت: بنابر اعلام اطلاعیه شماره ۱۲ ستاد انتخابات کشور علاوه بر قم داوطلبان ثبت‌نام در هر یک از حوزه‌های انتخابیه تهران، خراسان رضوی و مازندران هم می‌توانند با مراجعه به فرمانداری قم در انتخابات دومین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ثبت‌نام کنند.

حیدری افزود: داوطلبان باید در زمان مراجعه به محل ثبت‌نام اصل و فتوکپی شناسنامه عکس‌دار و کارت ملی، ۲ قطعه عکس ۴*۶ را به همراه داشته باشند و نسبت به تکمیل فرم پرسش‌نامه اقدام کنند.

آیت‌الله محمد یزدی در نخستین انتخابات میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری که دوم اسفندماه سال ۹۸ برگزار شد، از حوزه انتخابیه قم کاندید و منتخب این انتخابات شد؛ وی روز چهارشنبه ۱۹ آذرماه سال ۹۹ به دلیل کهولت سن به دیدار حق شتافت.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان‌دوره‌ای مجلس یازدهم شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =