پلیس با ناقضان محدودیت‌های کرونایی ۱۳ بدر در فارس برخورد جدی می کند

شیراز-ایرنا-جانشین فرمانده انتظامی استان فارس بر برخورد جدی پلیس با ناقضان محدودیت‌های کرونایی تاکید کرد و گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا در روز ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ (روز طبیعت) حضور در مناطق تفریحی،تفرجگاه ها، بوستان ها و پارک ها ممنوع است.

 یوسف ملک زاده روز پنج‌شنبه در این باره گفت: کلیه راه های ارتباطی منتهی به تفرجگاه ها، پارک ها و مراکز تفریحی استان در روز ۱۳ بدر بسته است و این مسیرها با استقرار نیروهای انتظامی و راهور کنترل می شود.

وی با بیان اینکه توسط عوامل انتظامی از ورود مردم و خودروهای آنان به تفرجگاه ها جلوگیری به عمل خواهد آمد، افزود: همچنین پلیس راهور اجازه پارک کردن خودروها در این مناطق را نخواهد داد و متخلفان اعمال قانون می شوند.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس ضمن تقدیر از همکاری مردم با پلیس، گفت: لازم است که شهروندان برای حفظ سلامتی خود در خانه بمانند و تعامل و همکاری لازم را با مأموران انتظامی داشته باشند.

ملک زاده تصریح کرد: همچنین ورود خودروهای با پلاک غیر بومی به شهرهای نارنجی و قرمز استان از جمله کلانشهر شیراز ممنوع است و ورودی های شهر توسط عوامل انتظامی مورد کنترل قرار می گیرند.

وی به شهروندان توصیه کرد از سفرهای غیر ضروری پرهیز و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا از بروز حوادث و تصادفات رانندگی نیز جلوگیری به عمل آید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =