۱۲ فروردین روز تجلی شعار بنیادی انقلاب اسلامی است

زاهدان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۲ فروردین روز تحقق آرمان‌های والا و متعالی ملت بزرگ و انقلابی ایران و روز تجلی شعار بنیادی انقلاب اسلامی یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.

مهرداد جهاندیده روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با گرامیداشت یوم الله دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی ایران اظهارداشت: در این روز تاریخی مردم با حضور بابصیرت خود در پای صندوق های رأی و با اکثریت آرا نظام سیاسی کشور را به حکومت مردمی و جمهوری اسلامی تغییر دادند.

وی با اشاره به رأی بالای مردم در ۱۲ فروردین افزود: حضور حماسی مردم و رأی قاطع بیش از ۹۸ درصدی به نظام جمهوری اسلامی، گویای این واقعیت آشکار بوده که این نظام، مردمی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان تاکید کرد: رای قاطع مردم در حمایت از انقلاب و جمهوری اسلامی همواره پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده تا جایی که با وجود تمام ناملایمات، اعم از توطئه‌های دشمنان قسم خورده انقلاب بویژه استکبار جهانی و فتنه‌انگیزی عوامل داخلی آن‌ها در طول بیش از 40 سال عمر مقتدرانه خود به طور مستمر در مسیر پیشرفت، توسعه و خودکفایی گام برداشته است.

وی ادامه داد: امروز نیز کشور ما در موقعیت حساس دیگری قرار گرفته و با بیماری عالم‌گیر کرونا مبارزه می‌کند و در این راه نیز مردم بزرگترین نقش را ایفا می‌کنند و مسوولان را در راه مبارزه و پیشگیری این بیماری به شایستگی همراهی می‌کنند زیرا بدون حضور مردم طرح‌های اجرا شده به موفقیت نخواهند انجامید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =